Премини към съдържанието
g00g0

Грешка при CCProxy 6.0

Препоръчан отговор

Проблема е следният : Понякога програмата ме изхвърля и излиза тази грешка . Как мога да оправя проблема ? Предварително благодаря !!! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай я. Не знам дали ще помогне, но нищо друго не можеш да направиш. С две думи - Поздрави на Бил Гейтс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо я смени - Proxy+ е по-добра по възможности, но се настройва през браузъра (подобно на box router)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубави работи пише за това Proxy+, така че го пробвай. Само дето не е free.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се ! Качих си Proxy+ регистрирах го но понякога интернет страниците на другия компютър не се зареждат целите или въобще не се зареждат ако някой знае къде е проблема моля да помогне !!! Може да е нещо от настройките затова ако някой може да ми помогне и с тях ще съм му много благодарен ! Ако не, може и предложения за други програми . Благодаря предварително !!! :):wors::wors:

PS: При всяка програма при която осъществява мрежата става този проблем някой да има някаква идея ?

Редактирано от g00g0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.