Премини към съдържанието
ssentissim4o

Съвместимост на ASROCK-GAME-BLASTER-SB-GB-LAN + ASUS M5A99X EVO?

Препоръчан отговор

Здравейте!Един може би малоумен въпрос,но не съм наясно:Искам да закупя ето това :http://nikem-bg.net/computer-components/ASROCK-GAME-BLASTER-SB-GB-LAN/description.html

Като идеята ми е да го "ръгна" на ето това : ASUS M5A99X EVO  http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-M5A99X-EVO/description.html

И въпроса ми е ще мога ли ?Asrock game blaster-а на стандартен PCI слот ли е,както обикновена външна звукова карта?И дали си заслужава парите,в момента съм с Creative X-FI extreme audio.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на снимката си личи на какъв слот се слага този хибрид между лан и звукова карта  и  не не си заслужава  да  си го купуваш тоя боклук  при положение ,че имаш карта от производител който прави само аудио карти от как на фирма е станал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,но като характеристики ме впечатли и е по-добро от този X-FI,който притежавам,а и не знам дали видя ,но звуковия процесор е Creative :Creative Sound Core3D quad-core sound and voice processor.Може ли да се аргументираш защо е боклук?И не разбрах в крайна сметка на какъв слот се слага,обикновен PCI ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Support List става само на някои AsRock дъна. Ако искаш хубава и съвместима с всяко дъно звукова карта се ориентирай към ASUS Xonar, ама от по-скъпите модели.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.