Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Със уиндоус 7 съм, и ми трябват най-оптималните драйвери защото с тези неработи както би трябвало да работи картата .. моля за помощ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм от там всички драйвъри но, пак няма развитие ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете все пак,как разбирате че не работи както трябва? По какво съдите за това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете все пак,как разбирате че не работи както трябва? По какво съдите за това?

в игрите не се държи така, както трябва .. !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,а как трябва да се държи?

Пък ако ви е на сърце,споменете и какви игри играете.И хайде  от нас да мине,няма да е лошо да чуем и на каква резолюция ги играете.Също така,от зор заман,ни кажете и покрай тая карта,какви други части има в компютърът ви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,а как трябва да се държи?

Пък ако ви е на сърце,споменете и какви игри играете.И хайде  от нас да мине,няма да е лошо да чуем и на каква резолюция ги играете.Също така,от зор заман,ни кажете и покрай тая карта,какви други части има в компютърът ви.

Ами като цяло играя "Counter-Strike 1.6" и "League of Legends" и двете игри ги играя на една и съща резолюция 1024x768 .. на кънтър страйк на каквато и резолюция да играя еднакво варви за Лигата нямам проблеми с нея !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте по-подробна информация за компютъра и какви игри играете, за да Ви кажат дали проблема не е в самата машина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче ви домързя да напишете какви други части имате.Кънтър-а не е игра с големи изисквания.Ама ако нямате процесор например,каквото и друго да имате,нищо няма да върви.

Кажете ни каква е конфиурацията ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата е стар модел.Защо не си инсталирате ХР?Мисля ще е по-добре.И каква марка е картата,на кой производител?

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче ви домързя да напишете какви други части имате.Кънтър-а не е игра с големи изисквания.Ама ако нямате процесор например,каквото и друго да имате,нищо няма да върви.

Кажете ни каква е конфиурацията ви.

процесор : AMD Athlon 64 X2 4400+ 2.31GHz рам памет : 3GB 800 видео карта : Nvidia Geforce 7300GT 256mb 128bit това ли имахте предвид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично питах за картата дали е примерно Асус или на Гигабайт,Палит?Че е Нвидия 7300 го разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,нне е толкова зле положението.Сега ни кажете,какво точно не върви?Насича ли,забива ли? Кабелът за монитора в картата ли влиза,или в дъното( ако имате дъно с вградена видеокарта,възможно е тя да е слаба)?

Вижте в Таск Мениджъра какво е натоварването на процесора по време на игра.Вижте и кои други процеси ви товарят.Ако можете,качете шот да видим какво става там.

А сигурен ли сте,че драйверите са коректно инсталирани?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,нне е толкова зле положението.Сега ни кажете,какво точно не върви?Насича ли,забива ли? Кабелът за монитора в картата ли влиза,или в дъното( ако имате дъно с вградена видеокарта,възможно е тя да е слаба)?

Вижте в Таск Мениджъра какво е натоварването на процесора по време на игра.Вижте и кои други процеси ви товарят.Ако можете,качете шот да видим какво става там.

А сигурен ли сте,че драйверите са коректно инсталирани?

Точно те ме самняват .. най-новите несе държат както трябва малко по старите по-добре се държат, но не точно както трябва да се държи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това вашето " не точно както трябва" може да е "точно както трябва" за някой друг човек.Значи,намерете си по-стари драйвери.В нета какво ли няма...

Ако можете,направете един клип докато играете и го качете в ютуб например,или вбокс7, да видим за какво става дума.

А аз вече спирам да коментирам,защото темата се изпълни с общи думи и пожелания.Нямаше почти никакви технически данни,освен тия,които вие дадохте,и те са непълни.Имена трябват,марки,дъното ви какво е,и всичкото друго.

После,не казахте и нищо за Таск Мениджъра,въпреки че изрично ви помолих.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това вашето " не точно както трябва" може да е "точно както трябва" за някой друг човек.Значи,намерете си по-стари драйвери.В нета какво ли няма...

Ако можете,направете един клип докато играете и го качете в ютуб например,или вбокс7, да видим за какво става дума.

А аз вече спирам да коментирам,защото темата се изпълни с общи думи и пожелания.Нямаше почти никакви технически данни,освен тия,които вие дадохте,и те са непълни.Имена трябват,марки,дъното ви какво е,и всичкото друго.

После,не казахте и нищо за Таск Мениджъра,въпреки че изрично ви помолих.

Успех.

аз просто искам да ви помоля да ми намерите подходящи драйвъри който да се държат оптимално добре за моята видео карта !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.