Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eventim

Алтернативи на следната конфигурация?

Препоръчан отговор

Привет на всички! Първо искам да изкажа благодарност на всички съфорумци, които имат търпение и време да обяснят на аматьор в областта като мен "кое за какво е" :) :) , защото в много BG форуми се мерят *ишки общо взето и всеки гледа да те нахрани, че си не информиран например.... По темата: Сглобявам ново PC, започвайки от нулата, като съм готов да отделя около 1000 лв за Видео, Дъно и Процесор и още около 500 лв за останалите компоненти (мониторът може и да не влиза във втората сметка).  На PC-то ще се играят и игри освен всичко.  :ph34r:  Първоначално се бях насочил към GTX 660 за видео, но в крайна сметка за горепосочената цена ми препоръчаха:

... и като цяло:  

... и

Бих се радвал да предложите алтернативи на тази конфигурация (не, че не ми харесва конфигурацията, а просто искам да погледна обективно, за да мога да избера пълноценен вариант в крайна сметка).

Благодаря предварително и поздрави!  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има ли овърклок на системата и ако да - какви резултати гоните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има ли овърклок на системата и ако да - какви резултати гоните!

Не съм много наясно с овърклокването и поне за начало не мисля да го правя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заявил си бюджет около 1500лв. ,като монитора може да не влиза в него!

Ето едно предложение с монитор за 1750лв. , ако ви идват много има доста варианти да се свали цената!

ASROCK Z75 PRO3 /Z75/1155

I5-3470 /3.2G/6MB/BOX/LGA1155

1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA

PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5

Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms

1410лв.

+

Kingston HyperX Predator 2x4GB , DDR3, 1866MHz, CL9

Cooler Master CM 690 II Advanced USB3

Cooler Master Silent Pro M2, 520W

343лв. с безплатна доставка!

Имаш отличен процесор, по-производителен от ФХ на амд , с възможност за НО-К функция ,която може да ползвате!

На този процесор турбо честотата стига 4ГХз след като ползвате Но-К!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.