Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

xelax

грешни клавишни команди в Word 2003

Препоръчан отговор

Здравейте. Наскоро преинсталирах лаптопа си и като инсталирах Word 2003, сега имам съвсем различни клавишни команди. Например Paste - Shift+Insert, Select All - Cntrl+Clear, Go to - F5 и т.н. Винаги съм инсталирал Portable версия, не ми е правила проблем. На какво се дължи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
    • от Елеонора Иванова
      Здравейте,
      Моля да ми помогнете на преинсталирания Windows  е качен Office пакет 2003 година , но про отварянето на файл от изтеглени документи автоматично ги прави да се отварят от Wordpad a не от Office word.
      Много ми е спешно защото постоянно разработваме търгове и сега файловете като се променят не се работи дори и част от страницата липсва.
    • от Ivana Ilcheva
      Използвам Windows 7 Ultimate Service Pack 1, 64-битова операционна система с Microsoft Office Pack 2007. Нямам проблем с отварянето на .docx файловете, но напоследък се появи затруднение при работата с по-старите текстови файлове. Става дума за един Microsot Office Word 97-2003 Document, при чието отваряне програмата спира да работи и изписва:
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    APPCRASH
        Име на приложение:    WINWORD.EXE
        Версия на приложението:    12.0.4518.1014
        Времево клеймо на приложението:    45428028
        Име на неизправния модул:    BGHyph.dll
        Версия на неизправния модул:    0.0.0.0
        Времево клеймо на неизправния модул:    3fe0773d
        Код на изключението:    c0000005
        Отместване на изключението:    0000123a
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        LCID:    1033
        Brand:    Office12Crash
        skulcid:    1033

Този проблем се появява само при работата с по-стари файлове, когато Word  е в своя Compatibility Mode. Вече опитах предложените от Microsoft решения (http://www.thewindowsclub.com/fix-microsoft-word-will-not-start-and-run-properly и https://support.office.com/en-us/article/Why-do-I-get-a-stopped-working-message-when-I-start-my-Office-application-52bd7985-4e99-4a35-84c8-2d9b8301a2fa?CorrelationId=a891567d-5d09-4483-ba0b-84f647be595b&ui=en-US&rs=en-US&ad=US&ocmsassetID=HA104011864), но не стигнах до никакви подобрения.
    • от Can Oa
      Здрасти ,
      трябва ми програма безплатна за конвертиране на pdf във word документ.
      Не ми трябва онлайн , искам да се инсталира да няма много реклами , бацили и проблеми.
      Основно за текст ако не прави снимките или някакви чертежи точно не ми пречи но да се справя с кирилицата.
      Трябва ми спешно - нямам време да търся. Елементарна два клика и да прави файла не за особено грамотни потребители със някакви сложни функции.
      Благодаря!
    • от paulao
      Здравейте,
      оказа се че е сериозен проблема с възстановяването на изтрити doc и xls файлове. Файловете са възстановени но имам чувството че са им разместени съдержанията и разменени разширенията. Някой от файловете се отварят нормално но по-голямата част от тях показват съобщение за промяна на енкондинга и след това се отваря маймуница. Намерих разни програми за поправка на такива файлове но не работят. Има ли някакъв начин да се спаси някой такъв файл, дори с платена програма да е.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.