Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Имам въпрос към някой , който знае как се маха капака на лаптоп ASUS K50C .

Рових къде ли не но как се разглобява точно този модел , не намерих никъде .

Зночи въпросът ми е : Как да разглобя лаптопа ? Искам да му направя почистване и да сложа термопаста на охлаждането . След развиването на ВСИЧКИ възможни винтчета срещтнах проблем . Някъде по средата нещо отвътре пречи да се отвори компютъра .Махнах и клавиатурата , батерията е свалена .Просто Всичко съм развил по всички правила както се казва . Но не мога да го отворя .Предложения да ходя в сервиз не са приемливи :) .Просто ако някой знае да ми сподели .Гледах и за щипчици и за какво ли не .Даже приложих и лека сила но нещата отиваха към счупване на капака и се отказах . Искам ЛИЧНО аз да си разглобя машинката .Пак казвам в сервиз ..Няма да го нося .Не е за парите това са 20 , 30 лв. Просто искам аз да си го поддържам . Предварително ТЕНКС /Благодаря/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не търсиш където трябва.? Цък

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не търсиш където трябва.? Цък

Банда ти направо ме уби :) . И в туба търсих ама ... Май не съм търсил както трябва .Едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ .Утре сутринта ще пробвам пак да го отворя че сега е вече късно . Пак ти благодаря зя бързият отговор .Приятна вечер . :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
    • от g-p xayc
      Здравейте.Имам лаптоп Lenovo Flex 15 и отскоро имам следния проблем.
      Залях с вода платката, която служи за пускането на лаптопа, две усб-та и копчето за Биос.Попринцип тази платка се свързва с лентов кабел към дънната платка.
      Когато я бях залял лаптопа не тръгваше.След това махнах платката и когато допитах лентовия кабел до крачетата на платката лаптопа тръгваше.Проблема, е че когато лаптопа работи около 40-50 мин просто изгасва, без предупреждение, без да прегрява, просто гасне, пускам го пак по този начин включва се и пак изгасва след 40-50 мин работа.Въпроса ми е проблема породен ли е от проблемната платка или някъде другаде да го търся.Пробвах с Убунти на флашка и пак същата работа.Благодаря ви, хубав ден.
    • от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
    • от fresh_bones
      Днеска включвам лаптопа беше ми на 3% батерия  .Докато отида ми взема кабела ми се изключи.След това го включвам и ми се появява Startup Repair   . Под на Startup Repair ми пише  '' Your compluter was unable to start ''  Чакам 20-30 минути  .След което ми излиза един прозорец и ми показва че уиндолса е поправен  рестартира се и пак ми се появява същото . Със уиндолс 7 съм . 
    • от denislav87
      Здравейте може ли някой да помогне не мога да разбера кво става с тоя лаптоп,преди няколко дни го включих всичко беше ок Днес го вкл зарядното свети зелено обаче в момента в кпйто сложа буксата в лаптопа и зарядното гасне лаптопа изобщо не иска да се включи ,Дали е проблема в зарядното или нещо по сериозно според вас ?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.