Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си взема някакъв лаптоп до 1100лв. Машинката ще се ползва за програмиране и игри. Кое е най-доброто предложение за тези пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъскаво е ,черно е  но за да ти се каже повече за конкретен продукт трябва  този който ти казва да го притежава и сподели впечатленията си. Хващам се на бас ,че има поне 10 теми около тази сума в раздела и  съм сигурен че тоя лаптоп вече е обсъждан .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намерих тема в която да обсъждат Леновото, ако има моля дайте линк. Като гледам това Леново притежава най-добрите характеристика за този ценови диапазон. Ще се радвам ако има собственици на въпросния лаптоп да пишат. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същата ситуация съм като теб и съм се спрял на този за сега http://ardes.bg/laptop/Asus+X550CC-XX011-51077 . Леновото има повече рам и дискова памет, но видео картата му е по-слаба, което е от  съществено значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според тестове в нет-а 635 е по-добра от 720. Като гледам и Процесора е по-бърз на Леново-то повече рам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се самоцитирам, че да не пиша пак същото:

Много погрешно избирате лаптоп според хардуера, сякаш е настолен компютър, а как ще се охлаждат тия i7 и GTX-и в малък пластмасов корпус никой не се замисля. Ето ти геймърски лаптопи с качествено шаси - XMG 502 и XMG 522. Магазина праща и до България, ако не може да ползваш услугите на gabco или подобна фирма. Aко решиш да купуваш от България, поне дай малко повечко пари да ти е мирна главата - ASUS N56VZ

Тук се обсъжда лаптоп с по-малък бюджет, но за Леновото важи същото. G-серията е нисък клас с евтин и гаден пластмасов корпус. Това не е десктоп, че да се гледат характеристиките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.