Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gutchisu

Покупка на лаптоп до 1100лв

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си взема някакъв лаптоп до 1100лв. Машинката ще се ползва за програмиране и игри. Кое е най-доброто предложение за тези пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто е настолен компютър, лаптопа не е за игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно, но няма как да мъкна настолния с мен,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм компетентен, но тук има достатъчно хора, които ще Ви помогнат.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъскаво е ,черно е  но за да ти се каже повече за конкретен продукт трябва  този който ти казва да го притежава и сподели впечатленията си. Хващам се на бас ,че има поне 10 теми около тази сума в раздела и  съм сигурен че тоя лаптоп вече е обсъждан .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намерих тема в която да обсъждат Леновото, ако има моля дайте линк. Като гледам това Леново притежава най-добрите характеристика за този ценови диапазон. Ще се радвам ако има собственици на въпросния лаптоп да пишат. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същата ситуация съм като теб и съм се спрял на този за сега http://ardes.bg/laptop/Asus+X550CC-XX011-51077 . Леновото има повече рам и дискова памет, но видео картата му е по-слаба, което е от  съществено значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според тестове в нет-а 635 е по-добра от 720. Като гледам и Процесора е по-бърз на Леново-то повече рам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се самоцитирам, че да не пиша пак същото:

Много погрешно избирате лаптоп според хардуера, сякаш е настолен компютър, а как ще се охлаждат тия i7 и GTX-и в малък пластмасов корпус никой не се замисля. Ето ти геймърски лаптопи с качествено шаси - XMG 502 и XMG 522. Магазина праща и до България, ако не може да ползваш услугите на gabco или подобна фирма. Aко решиш да купуваш от България, поне дай малко повечко пари да ти е мирна главата - ASUS N56VZ

Тук се обсъжда лаптоп с по-малък бюджет, но за Леновото важи същото. G-серията е нисък клас с евтин и гаден пластмасов корпус. Това не е десктоп, че да се гледат характеристиките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.