Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Йоан Арабов

Проблем при инсталирането на GTA IV

Препоръчан отговор

Здравейте хора опитах се да инсталирам днес гта 4 на моя компютър и първия път стана но имаше проблем с рокстар клуб и аз я изтрих и тръгнах да я инсталирам отново но се появи следния проблем натискам на левият бутон (като се покажат японските надписи ) и вместо да се стартира сетъпа се затваря прозореца и нищо не става пробвах с всички гта 4-ки от замунда и при всички е така помагайте :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук по принцип не помагат с проблеми около пиратстване на софтуера. Твоят е точно такъв. Купи играта от тук и забравяш за проблемите : Grand Theft Auto IV - Steam

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко, около тези глупости на rockstar с rockstar live club и прочие е бая забъркано, така че първо отиди в контролния панел, после деинст на програми, намери всичко свързано с rockstar games или windows live, дай деинст и пробвай на чисто с друг торент, като внимавай много при инсталиране на тези допълнения ;)

Aко пак не стане - An0n :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте ,

тъй като не разбирам особено много от видеокарти и като цяло от спецификации на даден бил той настолен компютър или лаптоп , предпочитам да се допитам до вас . Към момента разполагам с тази машина http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02782018 . Интересува ме дали ще мога да подкарам нормално на нея Grand Theft Auto IV ?

За съжаление в момента нямам особено стабилна интернет връзка и едно евентуално изтегляне на инсталационния файл ще отнеме доста време . От тази гледна точка искам да имам някаква представа има ли смисъл изобщо да го тегля , или машината ми не е достатъчно добра , за да подкара играта ?

Благодаря ви

Пп - качвам и снимка , в случай , че има някой недоверчив към линка

• от nedqlkow
      Здравейте . Тъй като се сдобих с нов лаптоп наскоро , реших да изтегля GTA IV , за да му видя възможностите . Играта тръгва сравнително добре , докато стигна в основното меню . Тези , които са играли играта знаят , че като натиснат New Game започват да се сменят снимките на различните герои в играта , които предполагам в даден момент трябва да спрат , за да започне същинската игра . Е да , но при мен не спират , продължават да се въртят и нищо . Някой някаква идея от какво би могло да бъде и как може да се отстрани ?
    • от Martin77
      GTA 4 я играя на минимум Ето и параметрите ми: 
      Видео Карта:AMD Radeon HD 6530d
      Ram:4gb
      Процесор: AMD A6-3670 APU with Radeon HD Graphics, 2700 MHz

Проблема от видео картата ли е ?

• от M.Reus
      Добър вечер на всички потребители на "kaldata.com" , понеже току що си направих акаунт тук и нямам идея да ли това е правилното място за въпросът ми , Ви моля да ме извините.  Та въпросът ми е за един добър компютър за игри , какво може да ми препоръчате и ако може да обяснявате по като за "индианци" , че не разбирам от хардуер... Понеже на старото ми "ПС" ми изгоряха доста неща на един път и сега искам да купя нещо което няма да използвам една година и после да се налага да го ъпгрейдвам. Мисълта ми е такава , че ако може с малко пари да купя нещо за поне 2 години .... Все пак е криза и сега цените са много по-достъпни. Всъщност отидох в един сервиз/магазин за компютри и там ми обясниха , че за 390лв. мога да си купя достатъчно добър за моята цел , а тя е да мога да подкарам игри като "Battlefield 3" , "GTA IV" , "GTA V" ; общо взето новите игри които са актуални в момента.  Бюджетът ми не е много голям , 300-400лв максимум , но пък един приятел си сглоби доста читав за 350лв , затова мисля , че и аз бих останал доволен за въпросната цена. Благодаря предварително , поздрави.
    • от Martyn Stanchew
      Здравейте! Искам да ви попитам, игрите GTA IV и Mafia II с колко FPS ще вървят на едноядрен процесор?

Конфигурация: CPU: AMD Athlon 64 3200+ 2.01GHz с вградена видеокарта: nVidia GeForce 7025 256MB DDR1
      GPU (външната видеокарта в PCI-E Express 2.0): nVidia GeForce GT220 512MB DDR2
      RAM: 4GB DDR2 (2 x 2GB)

стигат ми и 30FPS на минимални настройки, ако достигне толкова де 

Мерси, предварително!  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.