Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора опитах се да инсталирам днес гта 4 на моя компютър и първия път стана но имаше проблем с рокстар клуб и аз я изтрих и тръгнах да я инсталирам отново но се появи следния проблем натискам на левият бутон (като се покажат японските надписи ) и вместо да се стартира сетъпа се затваря прозореца и нищо не става пробвах с всички гта 4-ки от замунда и при всички е така помагайте :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук по принцип не помагат с проблеми около пиратстване на софтуера. Твоят е точно такъв. Купи играта от тук и забравяш за проблемите : Grand Theft Auto IV - Steam

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко, около тези глупости на rockstar с rockstar live club и прочие е бая забъркано, така че първо отиди в контролния панел, после деинст на програми, намери всичко свързано с rockstar games или windows live, дай деинст и пробвай на чисто с друг торент, като внимавай много при инсталиране на тези допълнения ;)

Aко пак не стане - An0n :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от b3s7ch0
      Здравейте ,

тъй като не разбирам особено много от видеокарти и като цяло от спецификации на даден бил той настолен компютър или лаптоп , предпочитам да се допитам до вас . Към момента разполагам с тази машина http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02782018 . Интересува ме дали ще мога да подкарам нормално на нея Grand Theft Auto IV ?

За съжаление в момента нямам особено стабилна интернет връзка и едно евентуално изтегляне на инсталационния файл ще отнеме доста време . От тази гледна точка искам да имам някаква представа има ли смисъл изобщо да го тегля , или машината ми не е достатъчно добра , за да подкара играта ?

Благодаря ви

Пп - качвам и снимка , в случай , че има някой недоверчив към линка

• от b3s7ch0
      Здравейте . Тъй като се сдобих с нов лаптоп наскоро , реших да изтегля GTA IV , за да му видя възможностите . Играта тръгва сравнително добре , докато стигна в основното меню . Тези , които са играли играта знаят , че като натиснат New Game започват да се сменят снимките на различните герои в играта , които предполагам в даден момент трябва да спрат , за да започне същинската игра . Е да , но при мен не спират , продължават да се въртят и нищо . Някой някаква идея от какво би могло да бъде и как може да се отстрани ?
    • от Martin77
      GTA 4 я играя на минимум Ето и параметрите ми: 
      Видео Карта:AMD Radeon HD 6530d
      Ram:4gb
      Процесор: AMD A6-3670 APU with Radeon HD Graphics, 2700 MHz

Проблема от видео картата ли е ?

• от M.Reus
      Добър вечер на всички потребители на "kaldata.com" , понеже току що си направих акаунт тук и нямам идея да ли това е правилното място за въпросът ми , Ви моля да ме извините.  Та въпросът ми е за един добър компютър за игри , какво може да ми препоръчате и ако може да обяснявате по като за "индианци" , че не разбирам от хардуер... Понеже на старото ми "ПС" ми изгоряха доста неща на един път и сега искам да купя нещо което няма да използвам една година и после да се налага да го ъпгрейдвам. Мисълта ми е такава , че ако може с малко пари да купя нещо за поне 2 години .... Все пак е криза и сега цените са много по-достъпни. Всъщност отидох в един сервиз/магазин за компютри и там ми обясниха , че за 390лв. мога да си купя достатъчно добър за моята цел , а тя е да мога да подкарам игри като "Battlefield 3" , "GTA IV" , "GTA V" ; общо взето новите игри които са актуални в момента.  Бюджетът ми не е много голям , 300-400лв максимум , но пък един приятел си сглоби доста читав за 350лв , затова мисля , че и аз бих останал доволен за въпросната цена. Благодаря предварително , поздрави.
    • от Martyn Stanchew
      Здравейте! Искам да ви попитам, игрите GTA IV и Mafia II с колко FPS ще вървят на едноядрен процесор?

Конфигурация: CPU: AMD Athlon 64 3200+ 2.01GHz с вградена видеокарта: nVidia GeForce 7025 256MB DDR1
      GPU (външната видеокарта в PCI-E Express 2.0): nVidia GeForce GT220 512MB DDR2
      RAM: 4GB DDR2 (2 x 2GB)

стигат ми и 30FPS на минимални настройки, ако достигне толкова де 

Мерси, предварително!  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.