Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TronDron

Как да спра демотата на CS 1.6

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам как мога да спра демотата на cs 1.6 да се записват автоматично,а само когато аз искам.

Моля,модераторите да не заключват темата ми и да кажат пиша в специалната тема за cs 1.6 ,защото там никой не ти отговаря и си пише неговия проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е имай, търпение все някой ще ти отговори. Преди да влезнеш в играта пишеш "stop demo или само stop". Мисля, че тогава демото спира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш в конзолата в игра record blablabla. Когато искаш да спреш пишеш stop record или stop record blablabla. Записания файл се намира в Vavle/CS 1.6 папката ти/cstrike на име blablabla. След което с някоя програма отваряш записаното и гледаш/едитваш с музики ала бала.

ПП: Колегата горе ме изпревари.

ПП2: Може да пуснеш видеото когато си в интрото playdemo blablabla и т.н...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш в конзолата в игра record blablabla. Когато искаш да спреш пишеш stop record или stop record blablabla. Записания файл се намира в Vavle/CS 1.6 папката ти/cstrike на име blablabla. След което с някоя програма отваряш записаното и гледаш/едитваш с музики ала бала.

ПП: Колегата горе ме изпревари.

Колега, човека пита как да спре автоматичното демо. Иска да каже, че когато пусне играта не иска да му се записва демо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, човека пита как да спре автоматичното демо. Иска да каже, че когато пусне играта не иска да му се записва демо.

Еми същото до 1 степен де... Всичко допира до конзолата отново колега  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да спираш демото?Ако си мислиш,че така ще пускаш хак и после ще ти махнат бана,защото нямаш демо..не си познал

За въпроса ти:след стартиране на запис на демото пишеш stop и демото спира да се записва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да спираш демото?Ако си мислиш,че така ще пускаш хак и после ще ти махнат бана,защото нямаш демо..не си познал

За въпроса ти:след стартиране на запис на демото пишеш stop и демото спира да се записва.

Не,защото ми пълни памет на компа!

Еми същото до 1 степен де... Всичко допира до конзолата отново колега  ;)

Но аз искам да не почва не аз да го спирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,защото ми пълни памет на компа!

Но аз искам да не почва не аз да го спирам.

Колко за 1 час 50-60мб...при повторно влизане в сървъра се презаписва.

Няма как да го спреш,освен да дадеш на цялата папка cstrike read only,дори тогава не съм сигурен да ли ще стане

ПП.Трябва да забраниш писането в папката(както е на снимката),но може да има др проблеми с тегленето на звуци и др

post-225708-0-29674500-1375630653_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега да попитам и теб. Всичко наред ли е вече? Имаш ли го този проблем все още?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.