Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Andrey_96

Въпроси за Samsung galaxy s3 i9300

Препоръчан отговор

Здравейте :) Както може би знаете (от другата тема) съм нов притежател на Samsung Galaxy s3 и като за нов телефон с андроид имам няколко въпроса:

1-во Нали там в менюто са 3 страници с приложения , 2 от които са почти пълни (казвам почти , защото има място за 2-3 приложения) и 3-та , която е доло-горе наполовина пълна. Та въпроса ми е как може от 3-тата страница да преместя приложението в някоя от другите 2 , тоест да запълня празните места с приложение от другата страница.
2-ро Бихте ли ми препоръчали някой OFFLINE GPS за андроид с карта на България ??

Благодаря предварително :)

ПС: Попаднах на безплатната GPS навигация - Sygic , доста са били доволни хората от нея - някой да я ползвал ?

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирай се в андроидския форум http://www.androidbg.com/forum/ влез в раздел GPS и търсиш във важните теми Navigon :) Доста добра навигация е, много е точна, и до последно нея си ползвам даже говори и на Български език  :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирай се в андроидския форум http://www.androidbg.com/forum/ влез в раздел GPS и търсиш във важните теми Navigon :) Доста добра навигация е, много е точна, и до последно нея си ползвам даже говори и на Български език   :)

пуу :Д супер :Д ... благодаря приятел :)

Регистрирай се в андроидския форум http://www.androidbg.com/forum/ влез в раздел GPS и търсиш във важните теми Navigon :) Доста добра навигация е, много е точна, и до последно нея си ползвам даже говори и на Български език   :)

А има ли я на български ? Защото не я намирам на бг... PS: А на български ли барбори  ? :D

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Натискаш иконата на приложението, задържаш и влачиш там, където искаш да я преместиш. 2. Аз използвам iGO Primo (много важно е да използваш сборка точно за С3 иначе ще имаш проблеми с резолюцията) и съм доволен. От известно време насам има и Garmin за С3. И по двата въпроса има теми в андроидбг.ком

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-во влизаш в екрана с приложенията - бутон опции - тип екран - подреди по азбучен ред и ще ти се запълнят екраните без да местиш нищо.

2-ро след 14 дни от инсталирането ще видиш колко ти е безплатен сиджика като ти заключи повечето от опциите.Платен си е.

Единствената безплатна програма за андроид е фабричната гугъл карти но ще ти изяде интернета.

Редактирано от macsim29 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-во влизаш в екрана с приложенията - бутон опции - тип екран - подреди по азбучен ред и ще ти се запълнят екраните без да местиш нищо.

2-ро след 14 дни от инсталирането ще видиш колко ти е безплатен сиджика като ти заключи повечето от опциите.Платен си е.

Единствената безплатна програма за андроид е фабричната гугъл карти но ще ти изяде интернета.

Аз искам програма на която не и трябва интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.