Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако не сте играли досега MMORPG 1st Person вариант ,то FireFall е доста добро предложение.

Играта е open-beta в момента,регистрацията е безплатна,и според мен си заслужава да се опита,заради новаторският подход.

FireFall предлага инстанции,battlegrounds ,може да се фарми в група (отряд),има крафт система на оръжия и други екстри,с цел да се ъпгрейдва героя с по-силни предмети.На разположение на играчите е и аукцион,където може да купувате,или продавате материали,оръжия и всичко останало.

Общо взето всичко което правите в игри като WoW,Lineage,Aion и т.н.. е на разположение и тук,с тази разлика ,че играта е 1st person шутер,но също можете да изберете и 3rd person както се вижда на клипа .

Тенденцията е играта да се превърне в E-Sport,за което създателите ще трябва доста да се потрудят.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта изглежда добре и поне на мен ми напомня на Serious Sam донякъде. За напред и ако подобрят графиката както направиха при Sam 3 ще бъде още по добра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта изглежда добре и поне на мен ми напомня на Serious Sam донякъде. За напред и ако подобрят графиката както направиха при Sam 3 ще бъде още по добра :)

Графиката при високите настройки изглежда много добре като за онлайн игра,но това на клиповете не се вижда много добре.

Нарисувана малко в cartoon style ,и при PvP дава усещането за Unreal Tournament,но със Serous Sam не правя асоциации поне засега.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта за мен е пълна скръб и има нужда от цялостен "ремонт". Действително ако си търсите нещо подобно - играйте Borderlands.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sydie, поне кажи, че това е твоето мнение и не искаш да заангажирай никой с него. Играта се подобрява с всеки изминал ден, създателите са много отзивчиви и всички бъгове се оправят за отрицателно време. Иначе играта е страхотна и те въвлича в историята много лесно. Пробвайте, не ви коства нищо, все пак е Free 2 Play. За тези от вас, които се притесняват че е поредното Free 2 Play, обаче Pay 2 Win заглавие, мога да ви уверя, че не е така. Ако обичате FPS, въпреке че играта позволява и 3d Person View и 1st Person View, и обичате MMORPG, Firefall е страхотна игра за вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.