Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KiriL Cox

Опитахте ли FireFall ?

Препоръчан отговор

Ако не сте играли досега MMORPG 1st Person вариант ,то FireFall е доста добро предложение.

Играта е open-beta в момента,регистрацията е безплатна,и според мен си заслужава да се опита,заради новаторският подход.

FireFall предлага инстанции,battlegrounds ,може да се фарми в група (отряд),има крафт система на оръжия и други екстри,с цел да се ъпгрейдва героя с по-силни предмети.На разположение на играчите е и аукцион,където може да купувате,или продавате материали,оръжия и всичко останало.

Общо взето всичко което правите в игри като WoW,Lineage,Aion и т.н.. е на разположение и тук,с тази разлика ,че играта е 1st person шутер,но също можете да изберете и 3rd person както се вижда на клипа .

Тенденцията е играта да се превърне в E-Sport,за което създателите ще трябва доста да се потрудят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта изглежда добре и поне на мен ми напомня на Serious Sam донякъде. За напред и ако подобрят графиката както направиха при Sam 3 ще бъде още по добра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта изглежда добре и поне на мен ми напомня на Serious Sam донякъде. За напред и ако подобрят графиката както направиха при Sam 3 ще бъде още по добра :)

Графиката при високите настройки изглежда много добре като за онлайн игра,но това на клиповете не се вижда много добре.

Нарисувана малко в cartoon style ,и при PvP дава усещането за Unreal Tournament,но със Serous Sam не правя асоциации поне засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта за мен е пълна скръб и има нужда от цялостен "ремонт". Действително ако си търсите нещо подобно - играйте Borderlands.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sydie, поне кажи, че това е твоето мнение и не искаш да заангажирай никой с него. Играта се подобрява с всеки изминал ден, създателите са много отзивчиви и всички бъгове се оправят за отрицателно време. Иначе играта е страхотна и те въвлича в историята много лесно. Пробвайте, не ви коства нищо, все пак е Free 2 Play. За тези от вас, които се притесняват че е поредното Free 2 Play, обаче Pay 2 Win заглавие, мога да ви уверя, че не е така. Ако обичате FPS, въпреке че играта позволява и 3d Person View и 1st Person View, и обичате MMORPG, Firefall е страхотна игра за вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.