Премини към съдържанието
guiltybydesign

Няколко проблема с Уиндоус 7

Препоръчан отговор

Първо-лаптоп Dell N7110, win7 ultimate x64. Второ-всичко започна преди два дни-лаптопът беше работил цяла нощ, както много други пъти, но както се случва през ден два-от прегряване започва да лагва, и го изключих директно от копчето. После като го пуснах не тръгваше...даваше ми рекомендед startup repair, който оставих 10-12 часа, но накря ми каза че не може да го фиксне автоматично. Влязох в командния прозорец и дадох: chkdsk /r След още 10тина часа, даде че е фикснало някакви Bad cluster-и и пр. и след рестарт най-накрая тръгна уиндоуса. Сега пиша от него, всичко си работи но доста програми дават грешка: Например - Chrome, при отваряне на сайтове като google и facebook, ми дава: Invalid server certificate. С Интернет експлорер няма проблем с никой сайт. четох доста в гугъл че и при други хора го има, и повечето го оправят с изтриване на кеша и ъпдейт до най-новата версия на Хром. Е при мен обаче, като дам в Хром About, за да дам ъпдейт, ми дава там грешка че не може да провери за нова версия. Като я сваля от сайта им, то нали е само програмка която допълнително сваля инсталационните файлове-е тя ми дава грешка че не е успя да свали. Намерих офлайн инсталатор на последната версия-дава ми unknown unstaller error. Най-новия ИЕ също не ще. - Видео плеърите крашват -Скайп ми дава Exception EOIeSysError in module skype.exe at 001439F9. Invalid signature. Като пробвам да си сваля друга версия не се инсталира. - Още с пускането, имам едно мониторче Intel Speed нещо си дето уж оптимизира работата на процесора-директно краш. -Като натисна на Add/remove programs, нищо не се стартира Като цяло ми се струва че целия уиндоус се е прецакал и плаче за формат. Като цяло мисля скоро да отделя един ден да си прехвърля важните неща и да си кача нов, така и така съм отпуск, но ми се щеше да разбера ако е нещо което се оправя лесно и е причината за всички тия проблеми, да го оправя временно. Пуснал фулл скан с аваст-намери към 20 инфектирани файла, remove-на ги там в карантина, рестартирах-но пак същата работа. Идеи???    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно си се заразил.Можеш да пуснеш една тема тук,като прочетеш инструкциите от най-горната тема:

http://www.kaldata.com/forums/forum/137-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%84%D1%82%D1%83%D0%B5%D1%80-hijackthis-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.