Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

залят е с вода включва се но екрана е целия на черти и нищо не се вижда.Какво може да му е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

залят е с вода включва се но екрана е целия на черти и нищо не се вижда.Какво може да му е.

Ако преди малко е залят, веднага му извади батерията, изтръскай водата, колкото може и го остави да изсъхне поне до утре по това време. След това го включи и ако не работи - носи го в сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми че е залят вчера вечерта.Сега му изкарах батерията и ще го отворя да вида как е вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставих го да исъхне до сега,включих го и екрана е пак на черти.включвам го към монитор но на монитора нищо не показва това означава ли че е заминала видео картата и ако е заминала има ли смисал да се поправя.Нотбука е hp mini-110

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отписвай го ноутбука. Веднъж залят с вода, всичко вътре започва да окъсява, а след време да корозира. Трябвало е на момента да бъде подсушен, а не токова късно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го отворих не беше влажен мисля че са го потсушили но не са извадили батерията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го отворих не беше влажен мисля че са го потсушили но не са извадили батерията

Дано да е така както казваш, иначе в противен случай ако водата се е просмукала към компонентите и е изсъхнала вътре, просто нищо няма да стане от лаптопа.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.