Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

КАТО СТАРТИРАМ ИГРАТА И МИ СЕ ПОЯВЯВА  Моля помогнете че много ми се цъка...

post-339746-0-22526300-1375883681_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАТО СТАРТИРАМ ИГРАТА И МИ СЕ ПОЯВЯВА  Моля помогнете че много ми се цъка...

от къде я теглиш , като я пускаш имаш ли интернет , включен ли ти е firewall-а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тегля я от сайта на лигата, и като я пускам ,да имам си интернет, а firewalla винаги е включен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тегля я от сайта на лигата, и като я пускам ,да имам си интернет, а firewalla винаги е включен!

С рутер ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, на лаптопа ми тръгваше преди 1 година също с рутера като си бях , аз винаги съм си бил с рутер всъщност. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, на лаптопа ми тръгваше преди 1 година също с рутера като си бях , аз винаги съм си бил с рутер всъщност. :D

Я изключи защитната стена и пробвай да я пуснеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще го направя , но аз се доверявам тя винаги да е включена тъй като не искам преинсталация от бъкани вируси още в първите месеци на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще го направя , но аз се доверявам тя винаги да е включена тъй като не искам преинсталация от бъкани вируси още в първите месеци на компютъра.

Добре де не можеш ли поне замалко да я изключиш и да опиташ да включиш играта ? О.о

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имаш рутер реално не ти трябва защитна стена на устройствата след него (теоретично). Тука някой "хард кор секюрити" фен може да ме обори, но за стандартно ползване тип домашен потребител си работи това правилно. За повече информация тук : HTG Explains: I Have a Router, Do I Need a Firewall? Иначе мисля, че нещо ти е прецакана инсталацията на играта. LOL я играх преди месец и нещо и такива "lol.launcher" не помня. Може и да греша, но най-добре я преинсталирай..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След толкова мъки най-накрая стартирах ъпдейта , подкарах я инсталацията проблема е бил ,че тя тръгва ако си я инсталираш където трябва в Ц-то дадено от самата инсталация , да прецакали са я тъй като и аз преди не намирах такива неща , но за тези които им рпави този проблем просто да инсталират там където инсталацията им е настроена автоматично, не те да си избират ц-та или д-та. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.