Премини към съдържанието
borbo

Въпрос за Nokia 6630

Препоръчан отговор

Здравеите на всички , решил съм да си купя Nokia 6630 , изчетох доста неща за нея . Но не ми стана ясно само едно , всички пишат за някакви ТИМ-аджийски нокии . Та въпрост ми е какво представляват тези ТИМ-аджийски Нокии , с какво са по добри от останалите Нокии и как да разбера една Нокия дали е ТИМ-аджииска или не .

Благодаря предварително за помоща !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внос от Италия, повечето са финландски, не са кодирани. Май е това cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с ТИМ-аджийска Ноки6630 от преди година и половина и съм нямал абсолютно никакви проблеми :clap: .ТИМ е италианския оператор и телефоните му работят много стабилно.Слагал съм карти и от трите български оператори ,няма проблем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм с ТИМ-аджийска Ноки6630 от преди година и половина и съм нямал абсолютно никакви проблеми :) .ТИМ е италианския оператор и телефоните му работят много стабилно.Слагал съм карти и от трите български оператори ,няма проблем ;)

Това е вярно,работи стабилно.Само имам питане отностно интернет-а,към тези които имат ТИМ нокиа.

За мтел е ясно че работи,но интернет-а на глобул и вива? При настройването на УАП, на data bearer има само packet data,а за да работи с глобул примерно,трябва да е GPRS.

Искам да питам някой ползва ли интернет на глобул или вива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз с моята ТИМ Нокия съм нямала никакъв проблем, а специално за интернет-а през М-Тел, звънях и ми пратиха настройките , за Гло-Бул , ходих в офиса и ми я настроиха, а за вивател , там нямам никаква представа... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мойта е на ТИМ и съм много доволен ... никакви проблеми няма досега откато съм я взел... може да я разпознаеш по надписите на ТИМ отпред и отзад на панела ... често се среща с тъмно син панел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И мойта е на ТИМ и съм много доволен ... никакви проблеми няма досега откато съм я взел... може да я разпознаеш по надписите на ТИМ отпред и отзад на панела ... често се среща с тъмно син панел ;)

Тези сините 6630 са втората пратка на тим. Първите си бяха сив металик.

В България съм ползвал интернет на Глобул през ГПРС, но трабва първо да се активира от телефон който подържа пренос на данни през ЦСД, защото 6630 не подържа. И услугата е достъпна само за абонати на абонаентен план. Горенаписаното съм го правил със нокия 6680 която е същата като 6630 с разликата че има 2 камери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм нет достъп и с трите оператора.Разбира се единствено през GPRS ,телефона е само с този тип получаване на данни.А активирането стана най-лесно с Vivatel ;) Още като си включих тел. ми съобщиха ,че ще ми пратят след малко съобщение с настройките.И след малко наистина пратиха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, интересува ме тази Тим-аджииска Nokia 6630 от коя верига магазини мога да си я купя и по-специално на територията на София или Пловдив. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.