Премини към съдържанието
David91

Направете си филми от Divx формат в DVD

Препоръчан отговор

Здравейте!Много често съм срещал хора които тарсят програми с които да си направят филми от формата Divx,Avi в DVD.Затова аз потърсих информация в интернет и от някои мои приятели и стигнах до извода че най-добрите програми са(трябват ви две програми едната за филма а другата за субтитрите за да ги направите в srt формат и да варвят заедно с филма)VSO DivxToDVD и SubtitleEditor.Това са многи малки програми но са много добри.Първо трябва да направите субтитрите в srt формат с SubtitleEditor.Пускате програмата и давате Open,избирате субтитрите на някой филм и отново давате Open след това давате Autodetect цаквате върху филма на когото пренадлежат субтитрите пак задавате Open и вече ok,давате Save subtitles пишете произволно име и идва най важното под име на файла трябва да изберете тип на субтитрите трябва да зададете SubRib subtitles давате Save и ги записвате при филма.Влизате в папката на филма и копирвате името му и го слагате на субтитрите това е задължително!!!Остана ви вече най лесното филма. Пускате програмата VSO DivxToDVD и със зеленото плюсче(Add video file) избирате филма и давате Convert.Ако сте спазили всичко точно филма ще стане.След като е готов филма на компа ви субтитрите могат да се пуснат най лесно с CyberLink PowerDVD но ако имате DVD запишете филма на един диск и го пуснете на DVD там сяко домашно кино си има дистанционно и на него има копче за субтитрите натискате го един или два пъти докато не се появи BG.Е това е от мен!Някой ако има по добра информация да я сподели с всички.Надявам се сам ви полезен Чао очаквам вашите мнения. cool.gif :bye: :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Много често съм срещал хора които тарсят програми с които да си направят филми от формата Divx,Avi в DVD.Затова аз потърсих информация в интернет и от някои мои приятели и стигнах до извода че най-добрите програми са(трябват ви две програми едната за филма а другата за субтитрите за да ги направите в srt формат и да варвят заедно с филма)VSO DivxToDVD и SubtitleEditor.Това са многи малки програми но са много добри.Първо трябва да направите субтитрите в srt формат с SubtitleEditor.Пускате програмата и давате Open,избирате субтитрите на някой филм и отново давате Open след това давате Autodetect цаквате върху филма на когото пренадлежат субтитрите пак задавате Open и вече ok,давате Save subtitles пишете произволно име и идва най важното под име на файла трябва да изберете тип на субтитрите трябва да зададете SubRib subtitles давате Save и ги записвате при филма.Влизате в папката на филма и копирвате името му и го слагате на субтитрите това е задължително!!!Остана ви вече най лесното филма. Пускате програмата VSO DivxToDVD и със зеленото плюсче(Add video file) избирате филма и давате Convert.Ако сте спазили всичко точно филма ще стане.След като е готов филма на компа ви субтитрите могат да се пуснат най лесно с CyberLink PowerDVD но ако имате DVD запишете филма на един диск и го пуснете на DVD там сяко домашно кино си има дистанционно и на него има копче за субтитрите натискате го един или два пъти докато не се появи BG.Е това е от мен!Някой ако има по добра информация да я сподели с всички.Надявам се сам ви полезен Чао очаквам вашите мнения. cool.gif  :bye:  :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

1. http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=17025

2. http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...88&hl=DivxToDVD

3. http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...53&hl=DivxToDVD

Има сигурно и други теми. Хубаво си решил да споделиш личен опит, но няма да е зле първо да попрочетеш и потърсиш и тогава да пишеш

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този сайт има статии за обработка на видео.

Редактирано от Boco67 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю, David91. Това, което си си направил труда да опишеш е съвсем (ако мога така да се изразя), за любителско ниво на дадено DVD-Video cool.gif .

Няма лошо, разбира се. Всеки споделен опит с дадена програма е добре дошъл във форума :angry: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

David91 - не се притеснявай и продължавай в същия дух. Това е похвално.

P.S. Нали знаеш, българина обича да казва аз това го знам по друг начин или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.