Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Goranow

Лаптоп втора ръка до 400 лв

Препоръчан отговор

Добър вечер! Бих искал да ви попитам какво лаптопче мога да взема втора ръка до 400 лв :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър вечер! Бих искал да ви попитам какво лаптопче мога да взема втора ръка до 400 лв :)

Малко стар модел, но за сметка на това - железен, както казват хората и само за 329 лева

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3708&review=ThinkPad+T61

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко стар модел, но за сметка на това - железен, както казват хората и само за 329 лева

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3708&review=ThinkPad+T61

а нещо по-добро може и да надхвърля бюджета ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а нещо по-добро може и да надхвърля бюджета ? :)

По-добро ? Това е най-доброто. Кажи за какво, ще го ползваш този лаптоп явно не търсиш качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нещо по-добро? Ами погледни същият модел, само че с буква "P". Имах го и много съжелявам, че го продадох!За две години работа с него, не ми направи нито един проблем! А как мислиш? Ако купиш някой модел от новите, дали ще те изтрае 2 месеца, след като не си сигурен какъв катил го е барал и си е правил експерименти с него! Аз нямам нищо против никой от ВАС, но все ми се струва, че за лаптоп втора употреба мислите много повърхностно. Казвам - за лаптоп - 2-ра употреба! Почти 100% си изгорял, ако е от непознат човек. Как ги решавате тези неща и Господ не знае!Явно парите за Вас нямат значение!Ей затова, американците са БОГАТИ!Глупави, но богати!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.