Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер! Бих искал да ви попитам какво лаптопче мога да взема втора ръка до 400 лв :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър вечер! Бих искал да ви попитам какво лаптопче мога да взема втора ръка до 400 лв :)

Малко стар модел, но за сметка на това - железен, както казват хората и само за 329 лева

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3708&review=ThinkPad+T61

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко стар модел, но за сметка на това - железен, както казват хората и само за 329 лева

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=3708&review=ThinkPad+T61

а нещо по-добро може и да надхвърля бюджета ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а нещо по-добро може и да надхвърля бюджета ? :)

По-добро ? Това е най-доброто. Кажи за какво, ще го ползваш този лаптоп явно не търсиш качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нещо по-добро? Ами погледни същият модел, само че с буква "P". Имах го и много съжелявам, че го продадох!За две години работа с него, не ми направи нито един проблем! А как мислиш? Ако купиш някой модел от новите, дали ще те изтрае 2 месеца, след като не си сигурен какъв катил го е барал и си е правил експерименти с него! Аз нямам нищо против никой от ВАС, но все ми се струва, че за лаптоп втора употреба мислите много повърхностно. Казвам - за лаптоп - 2-ра употреба! Почти 100% си изгорял, ако е от непознат човек. Как ги решавате тези неща и Господ не знае!Явно парите за Вас нямат значение!Ей затова, американците са БОГАТИ!Глупави, но богати!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.