Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ovdesko

Outlook 2003 проблем

Препоръчан отговор

Здравейте, до преди седмица си работих с outlook 2003 нормално и от тогава ми излиза следния проблем като му дам да ми обнови send/recieve имейлите. Изкарва ми прозорец със следното съдържание

the server you are connected to is using a security
certificate that could not be verified.

A certificate chain processed, but terminated in a root
certificate which is not trusted by the trust provider.

И имам опция да продължа ли въпреки това или не. Давам да продължи и ми излиза

Публикувано изображение

Това е само примерен прозорец, при мен данните са различни.

Давам му потвърждение и го изкарва пак и пак и пак. Ако е възможно да ми помогнете с идеи, че не съм много добре с английския и не мога да разбера всичко което намимрам в google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Проверете часовника на компютъра

2. Проверете този сертификат дали още е валиден и ако не е но му вярвате го добавете в в серификейшън стора на операционната система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Проверете часовника на компютъра

2. Проверете този сертификат дали още е валиден и ако не е но му вярвате го добавете в в серификейшън стора на операционната система

Часа си е наред, само не мога да какво точно трябва да е името на сертификата? Просто "Security sertificate"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Часа си е наред, само не мога да какво точно трябва да е името на сертификата? Просто "Security sertificate"?

Става дума за датата. И outlook ви дава възможност да го инсталирате/запазите този сертификат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за датата. И outlook ви дава възможност да го инсталирате/запазите този сертификат

да разбрах идеята, датата си е наред, но не намирам опцията да се инсталира този сертификат, може ли малко повече инфо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да разбрах идеята, датата си е наред, но не намирам опцията да се инсталира този сертификат, може ли малко повече инфо?

В момента нямам под ръка windows машина за да погледна но можете да отидете на сайта на пощенския доставчик и да изтеглите от там сертификата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aztam
      Здравейте!
      При ъпгрейд от Win7 (64) към Win 10(64) се оказа че офис пакетът е 32 битов Office 2010 и го замених с 64 Office 2016. Мейлите се запазиха, но изчезнаха контактите в Address book. Има ли някакъв начин да ги възстановя
    • от extreminator
      Здравейте.
      Вчера си купих нетбук Acer с Windows 8.1
      Нямах акаунт, нито мейл в Microsoft, затова в процеса на финализиране (първо включване) си направих мейл и акаунт. Вписах се и всичко изглеждаше ОК, докато не отворих Metro, и като цъкнах на мейла ми даде опция да добавя акаунт, който вече беше добавен и потвърден при финализирането. Тръгнах да си добавям наново акаунта и ми изписа, че този акаунт вече е добавен. В същото време програмата НЕ МИ ДАВА достъп до пощата. Всеки път, като се опитам да отворя мейла ми дава опциите за добавяне на акаунт и нищо друго. Акаунта ми е домейн @hotmail.com ако има някакво значение.

HELP

Какви са опциите да ресетна мейла, акаунта на мейла или да го накарам да заработи по някакъв начин?

Благодаря предварително
    • от Stalik
      Здравейте. Онзи ден инсталирах MS Office 2013 Standard, който е оригинален, но закупен с отстъпка и съответно - без право на безплатна техническа поддръжка. Вчера всички програми от пакета работеха нормално, докато при едно от стартиранията на Outlook изведнъж програмата започна да показва грешка секунди след зареждане. Прикачвам скрийншот на грешката.

Опитах да изключа кабела на Интернета, с идеята, че всички акаунти, които са настроени, са IMAP и може да има проблем със синхронизирането на сървъра. Не помогна.

Преинсталирах целия пакет. И това не помогна.

Инсталирал съм всички обновления от Windows Update. Не помогна.

Опитах с някои базисни инструкции от support.microsoft.com, а именно - изтеглих и анализирах с OffCAT 1.2. С него мога да ползвам само scan offline функцията, тъй като Outlook крашва много бързо след старта. Действително засече някои проблеми, но никой не ми изглежда релевантен. Принципно не се оправи нищо от отстраняването на някои от тях. Прикачвам архив с XML файл с резултатите от сканирането, след като съм оправил някои грешки от по-ранно сканиране. Няма подобрение.

Положението е сериозно изнервящо, защото ползвам активно минимум три мейл акаунта с работни цели и губя ценно работно време в решаване на някакъв глупав проблем. Ще съм много благодарен на съвети или друга помощ.

Предварително благодаря!

P.S.: Така става, като си купувате софтуер... 

OffCAT_Results.offline 3.201410081558077245.data.zip
    • от ovdesko
      Здравейте имам следния проблем. При използването на бутона mail recipient в windows explorer, за по-лесно прикачане на файл, имейла който се създава с прикачения файл е "plain text", а не "html". Поради тази причина сигнатурата не се прикача автоматично към имейла. Намерих едно решение на този проблем, което можете да видите тук. 
      След това обаче с въпросната нова опция, не мога да прикача повече от един файл наведнъж от експлорера. Примерно хващам 5 документа --> дясното копче ---> send to ---> "My outlook". Излиза ми следната грешка: 

Някой има ли някаква идея, как да се справя с този проблем?

Решения от рода "Натисни 10 копчета преди да изпратиш имейла" не ми трябват. Целта е ефективност.

• от inwader
      В Гугъл има много линкове за настройка на Outlook и който и да отворя, стигам до някъде и забивам. Всички са различни и не ми вършат работа 
      .
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.