Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! :) Поръчах си компютър на части по интернет, това е конфигурацията. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/547423_621952017838937_1784710359_n.jpg Предназначена основно за игри. Ето и какъв е проблема. Днес си сглобих чарковете и като пуснах компютъра на монитора ми изписа че няма достатъчно захранване за видеото. Странно понеже видеото иска 600 аз съм със 650W. След още малко човъркане из кабелите стартирах отново обаче нищо не можеше да захапи. Реших да откача видеото и да го пусна без него, отново нищо, не захапа. Свързах видеото откачих процесора и така всички части една по една, пускам и спирам компа - нищо. Нито една част не захапва. В понеделник ще го нося на сервиз, но до тогава бих искал да знам вие какво мислите. Според мен проблема ще е в дъното, но не знам. Частите са чисто нови в гаранция. Смених захранването със друго 600W за да видя дали проблема не е в моето, оказа са че не е. Със смененото захранване пак не можа да захапе нищо.

Редактирано от Ilia_kostadinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, боже!! Носи го в сервиз да го сглобят! Къде си тръгнал да пипаш като не знаеш за какво иде реч! Ами ако те захапе някоя част и на монитора изпише да смениш бушона на ел. таблото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е да ги накараш да ти го сглобят от магазина.

За начало виж да не опира дъното в кутията, имаше такъв случай преди време.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е да ги накараш да ти го сглобят от магазина.

За начало виж да не опира дъното в кутията, имаше такъв случай преди време.  

Открих проблема. Дъното ми беше монтирано в кутията още с поръчването (без процесора) . Проблема е сокета за интелския процесор. http://prikachi.com/images/423/6427423H.jpg Не знам до колко може да видите, понеже са в ъгълчетата на сокета, но леко са изкривени пластинките. В понеделник смятам да го върна за рекламация и да се надявам коректно ще постъпят като го сменят.

Редактирано от Ilia_kostadinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.