Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!Обнових си хардуера,като дънната ми платка поддържа SLI режим.В момента съм с Gigabyte GeForce GTX650 O.C. 2Gb gDDR5 128 bit,като искам да включа в действие и старата си карта Gainward GeForce GTS 450 2Gb DDR3 128 bit.Възможно ли е това,ще се "разбират" ли,останалите ми компоненти са :

PSU Thermaltake Litepower600W

MB Asus M599X EVO

CPU AMD FX 6300 6x3.5 Ghz 95W

RAM 2x4Gb Kingston Hyper X Predator DDR3 1866 Mhz

HDD WD 1 TB blue series 7200 rpm.64 mb

SB Asrock Game Blaster

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невъзможно е да пуснете SLI режим с два различни модела карти единственото за което можете да ползвате старата карта е за физики (PhysX) в игрите.

Редактирано от Dream Savior (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Can I mix and match graphics cards that have different GPUs?

No. For example, an XXXGT cannot be paired with a XXXGTX in an SLI configuration.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Обнових си хардуера,като дънната ми платка поддържа SLI режим.В момента съм с Gigabyte GeForce GTX650 O.C. 2Gb gDDR5 128 bit,като искам да включа в действие и старата си карта Gainward GeForce GTS 450 2Gb DDR3 128 bit.Възможно ли е това,ще се "разбират" ли,останалите ми компоненти са :

PSU Thermaltake Litepower600W

MB Asus M599X EVO

CPU AMD FX 6300 6x3.5 Ghz 95W

RAM 2x4Gb Kingston Hyper X Predator DDR3 1866 Mhz

HDD WD 1 TB blue series 7200 rpm.64 mb

SB Asrock Game Blaster

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невъзможно е да пуснете SLI режим с два различни модела карти единственото за което можете да ползвате старата карта е за физики (PhysX) в игрите.

Благодаря,а може ли малко разяснение как да направя това.Свързвам ги и задавам от настройките physX на старата карта ли?Ще има ли полоьителен ефект това в производителността,предвид конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да беше прогал старата карта и да си беше купил по-бърза от GTX650.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да беше прогал старата карта и да си беше купил по-бърза от GTX650.

Няма да и взема кой знае какви пари на GTS 450,а и за какво ми е по-бърза.Не съм кой знае какъв геймър.Това перфектно ме устройва ,особено като се има предвид  и цената на която го взех-150 лв. Вярно 128 битова ширина на шината,но 1.1ГХц ядро с 5Гхц памет,мисля ,че е достатъчно бърза за нуждите ми ,а и мисля да бодна още една такава за SLI-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.