Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Бихте ли ми препоръчали някакъв лаптоп на цена около 600-700лв даже по скоро около 600, ще се ползва най-вече за ровене в нета, скайп и т.н. няма да се товари с някакви тежки игри. За предпочитане е да е от технополис. Мерси предварително!

Редактирано от rth (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, за около 600лв. бих ти препоръчал Lenovo B590, а за малко повече и с по добри параметри ти предлагам да погледнеш Acer E1-531  . И двата модела може да ги намериш в Технополис. Но ако питаш мен потърси и на други места, може и он-лайн има доказани сайтове за продажба на лаптопи който са коректни и имат по добри цени от Технополис и по голям избор на модели.

Успех в търсенето....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, за около 600лв. бих ти препоръчал Lenovo B590, а за малко повече и с по добри параметри ти предлагам да погледнеш Acer E1-531  . И двата модела може да ги намериш в Технополис. Но ако питаш мен потърси и на други места, може и он-лайн има доказани сайтове за продажба на лаптопи който са коректни и имат по добри цени от Технополис и по голям избор на модели.

Успех в търсенето....

Мерси! Ако някой друг може да предложи нещо или да изкаже мнение за твоите предложения ще съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.