Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Tai-Pan

Мнение за лаптоп IBM Lenovo ThinkPad Т61p

Препоръчан отговор

Здравейте! Обмислям варианта, да си закупя лаптоп IBM Lenovo ThinkPad Т61p на старо. Въпросът ми е, струва ли си риска? Знаете ли нещо за модела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Обмислям варианта, да си закупя лаптоп IBM Lenovo ThinkPad Т61p на старо. Въпросът ми е, струва ли си риска? Знаете ли нещо за модела?

Машината си заслужава, стабилна, здрава. Това е бизнес серията лаптопи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

''Display - 15.4 " , mat, на Samsung RAM - 3 Gb DDR2 CPU - Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T7300, 2.2 Ghz HDD - 320 Gb - Video - NVIDIA Quadro FX570M (512 Mb) - оптично у-во - DVD+-RW - LAN card - (RJ45), има и RJ(15) - WI-FI card - изход за монитор - SD card reader - security пръстов отпечатък - 3 бр USB Единствено клавиша за изтриване напред го няма, но аз го ползвам без него. Пантите - идеални. Не загрява много и вентилатора се включва много рядко. Пластмасите са много зле - нещо като грозен звяр с добро сърце е , вярна и сравнително бърза машина с качеството на последните легендарни IBM лаптопи от серията ThingPad.'' това е описанието на характеристиките и забележките, цената която му искат е 360 лв. Цената актуална ли е или е висока?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорителите са отгоре, а шината на горният капак/на екрана/ е по-слаба и при интензивно огъване може да се спука. Иначе лаптопът е по-добър от днешните боклуци. И все пак, не бих взел мобилна Nvidia от G8x поколение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е машинката. Ако успееш да я спазариш и малко по-надолу като цена -> супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.