Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, инсталирах програмата Flash Cs4 нали , всичко точно , но като я отворя от иконата и ми излиза нещо за някакъв DLL файл AdobeOwl.dll .  

http://store.picbg.net/pubpic/EA/1A/04e645cc6c2bea1a.png

post-286763-0-66969300-1376124539_thumb.

Редактирано от DarkStar1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, инсталирах програмата Flash Cs4 нали , всичко точно , но като я отворя от иконата и ми излиза нещо за някакъв DLL файл AdobeOwl.dll .

Пак две теми о.о

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак две теми о.о 

да нещо се обърка и аз не знам какво ... натиснах веднъж ,,Публикувай , ама като гледам ми е дало искарал 2 теми . 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво казаха от съпорта на Адоб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво казаха от съпорта на Адоб?

Ами не съм питал . Надявах се някой от вашия сайт да ми каже какво да направя  . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм питал . Надявах се някой от вашия сайт да ми каже какво да направя  . 

Имате проблем с интегритета на библиотека, обърнете се към Адоб да ви подменят медията от която сте инсталирал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате проблем с интегритета на библиотека, обърнете се към Адоб да ви подменят медията от която сте инсталирал

Добре .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.