Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NVU

Проблем с забиване

Препоръчан отговор

Така искам да попитам тъй като сега имам един проблем , правил го е 2 3 пъти някъде, докато играя игра която без значение каква , става въпрос която е по - тежка и се играе в интернет играта почва да забива за обсега на 5-10 секунди , забива само в играта, като дам старт всичко си върви по вода на декстоп отварям страници на интернет бързо и изобщо не се чуди , както казах това в месеца ми го е правило 2 3 пъти макс , в тежките игри онлайн , сега не говоря за ЦС или тем подобни става въпрос за WOW и така нататък , не че ме притеснява толкова това , не ми пречи това става за 10 секунди максимално после всичко се оправя в играта, просто искам да попитам дали е голям проблем това тъй както казах съвсем рядко го прави? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от интернета, сървъра в който играеш, обновяване на джама/анти-вирусната..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от интернета, сървъра в който играеш, обновяване на джама/анти-вирусната..

Най - вероятно е от него , сървъра в който играя в WOW има известни крашове , току що питах други хора в играта и те са имали този проблем , мерси предварително за помоща. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.