Премини към съдържанието
AirTime

Марто във Фиорентина, Бербатов в Арсенал

Препоръчан отговор

Мартин Петров е трансферна цел на Фиорентина според "Кориере дело спорт". Във Флоренция не се притесняват, че Атлетико плати 10 млн. евро на Волфсбург, и са склонни да извадят приблизително същата сума. Към врачанина интерес проявява и Галатасарай.

Руди Фьолер заяви пред „Кьолнер Щадтанцайгер", че е със смесени чувства от новината, че Тотнъм ще даде 16 млн. евро за Бербатов. „Винаги съм му казвал - Ти си играч за Арсенал, Челси или Барселона. За жалост нямаме оферти от тях".

“Кикер”: Бербатов - наследникът на Анри?

Има поне един футболист, на който треньорът на Байер (Леверкузен) Михаел Скибе Скибе може да разчита напълно и безрезервно - нападателя Димитър Бербатов. Дали обаче той ще е на “БайАрена” и догодина, все още е неизвестно. Английските медии твърдят, че Тотнъм е предложил на Байер (Леверкузен) сумата от 15 милиона евро, за да има българина в състава си. За такова нещо обаче никой в Леверкузен не знае. “Няма официално запитване. Ако някой извади исканите пари и ги сложи на масата, тогава само Бербатов има правото да реши. При всички положения ние се надяваме, че той ще остане”, коментира мениджърът на Байер Михаел Решке. Наистина трудно за “аспирините” може да стане обаче, ако Тиери Анри реши да напусне Арсенал в посока Барселона, коментира германското спортно списание “Кикер”. Известно е, че при този вариант Бербатов стои най-отгоре в списъка с желани футболисти от ръководството на артилеристите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Арсенал е идеалният вариант за Бербатов. Що се отнася за Марто наистина не оправда големите очаквания за него и ще е по-добре да отиде при Божинов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Бербатов е нормално вече да премине в по голям клуб , с по големи амбиции .

А за Петров мисля , че ще е грешка ако премине в друг клуб . Тъкмо свикна с Испанското парвенство и ще трябва да се приспособява другаде .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да може би си прав, но пък при него винаги ще се иска време, защото трудно свиква с обстановката. Мисля, че до Божинов ще му е по-добре, защото са приятели и няма да се чуства сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питате мен Бербатов да ходи в Арсенал а Марто да си остане в Испания. Никой в Италия няма да го пусне да бяга по лявото крило пък и в италия играят много дефанзивно и на места направо грозно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз ли съм се объркал или Марто има само 1 гол досега в испанското?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си се объркал. Точно така е. Те затова искат да го продават!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Aз ли съм се объркал или Марто има само 1 гол досега в испанското?

именно заради такива мнения спря да дава интервюта на журналистите ... нима като подава головите пасове на Торес или Макси е зле ?!?! :speak:

И в националния колко пасове е давал на Бербата ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
именно заради такива мнения спря да дава интервюта на журналистите ... нима като подава головите пасове на Торес или Макси е зле ?!?! :speak:

И в националния колко пасове е давал на Бербата ....

Напълно съм съгласен с теб . Марто си е типично крило , подавач . Не мисля , че когато Атлитико са го взели са си мислели , че ще стане едва ли не голмайстор на отбора . Неговата задача е да подава голови пасове , да захранва нападателите с точни пасове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега. Това не го казвам аз. Това го казват всички така наречени специалисти и журналисти. Лично моето мнение е, че той играе добре и носи изключително голямо разнообразие на нападението на Атлетико. Но наистина рядко бележи, което според мен не се дължи на това, че той не може, не иска или е изпаднал в някаква криза, а просто защото в схемата на Атлетико той е използван по назад като типичен халф и всъщност неговата главна задача е да подава голови пасове. Докато във Волфсбург той беше изнесен по-напред като полу халф полу нападател!

Това е!!!

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taka e! Не следя испанското,но помня,че във Волфсбург вкарваше доста,даже беше излязъл в първите 5-6 в листата на голмайсторите по едно време.

Иначе определено съм съгласен,че е достатъчно да прави играта,за вкарването си има нападатели.Но се учудвам.В Германия вкарваше от преки удари...Явно не му е паднала формата,но да ви кажа честно:

Ако бях на мястото на босовете на Фиорентина не бих рискувал след Божинов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен още не е свикнал напълно с обстановката, новия език и съотборниците му. Някох път те се скъсват да му подават даже и да го пазят 3ма а друг път го изолират от играта. А просто може би му трябва по дълго за да се адаптира, и си мисля че най-добре да остане в Испания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фьолер:

Тотнъм не е за Бербатов

Руди Фьолер призова Димитър Бербатов да не приема офертата на Тотнъм. "Нямам нищо против "шпорите", но футболист като него трябва да играе в Барселона, Арсенал или Челси", каза спортният директор на Байер Л. Фьолер добави, че ще убеждава Бербатов да остане в Байер още един сезон.

"Ако трансферните спекулации оказват влияние, то очевидно е положително", заяви мениджърът на нападателя Емил Данчев.

7 дни спорт

Не смятам че Тотнъм ще е крачка напред в кариерата му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм мислел , че Бербатов е нападател за някой от английските титулувани отбори като -> Арсенал , Ман Юн, Челси или Ливърпул... Но мисля , че ако не премине тази година , с него няма да стане нищо вече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Винаги съм мислел , че Бербатов е нападател за някой от английските титулувани отбори като -> Арсенал , Ман Юн, Челси или Ливърпул... Но мисля , че ако не премине тази година , с него няма да стане нищо вече...

може и така да стане...

То ще си проличи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият тим на Бербатов ще е ясен до 25 април

Най-близо до целта е Тотнъм, разкри мениджърът на играча

Два дни след Великден ще стане ясно по кой път ще поеме Димитър Бербатов. Това каза пред БНТ личният му мениджър Емил Данчев. В момента той е в Германия, за да преговаря с ръководството на Байер (Леверкузен). "Интерес има от доста водещи клубове - заяви Данчев. - Все пак Митко има сериозна цена. Бъдещето му ще стане ясно до 25 април. Мога само да кажа, че засега най-близо до целта е Тотнъм", призна Данчев.

В договора на българския нападател има клауза, според която Байер Л трябва да го продаде на всеки клуб, сложил 15 млн. евро на масата. Бербо обаче не иска да играе където и да е.

"Ако Бербатов отиде в друг отбор, той трябва да превъзхожда Леверкузен във всяко отношение. Не става въпрос само за пари. Ако някой тим от Англия извади въпросната сума, това не означава сигурен трансфер. Този отбор трябва да участва в Шампионската лига или Купата на УЕФА, да има амбиции в първенството", каза онзи ден пред "7 дни спорт" Емил Данчев. Самият футболист изяви предпочитания към испанския футбол и Примера дивисион. Английската следа обаче също не е за пренебрегване. Не е тайна, че Бербатов от малък е фен на Нюкасъл Юн. Ръководството на "свраките" дори му подари специална фланелка с неговото име, когато ЦСКА игра с англичаните за Купата на УЕФА през есента на 1999 г. Самият Бербатов говори свободно и английски, което е допълнително предимство за бърза адаптация във Висшата лига. Освен Тотнъм, няколко негови мача с Байер бяха наблюдавани на живо и от съгледвачи на Арсенал.

7 дни спорт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, ако Бербатов отиде в Тотнъм ще станем свидетели на спад в неговата кариера, тъи като там има прекалено добри нападатели като Мидо, Роби Кийн и Джермеин Дефо, таке че ще му бъде доста трудно да се затврди като титуляр там! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен, ако Бербатов отиде в Тотнъм ще станем свидетели на спад в неговата кариера, тъи като там има прекалено добри нападатели като Мидо, Роби Кийн и Джермеин Дефо, таке че ще му бъде доста трудно да се затврди като титуляр там! :help:

ако тях ги имаш за добри , представи си какво ще стане ако отиде в Арсенал където са Тиери Анри , Робин ван Перси , Хосе Антонио Рейес и Денис Бергкамп ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Английските отбори, които имат нужда от нападател са Челси и Ливърпул. Макар че Бербатов може да си извоюва титулярно място в почти всеки тим. Време му е вече да играе в наистина голям отбор.

Колкото до Марто в Атлетико той прави точно това, за което го купиха - доставя топките право в наказателното поле. Справя се добре и не мисля, че има смисъл да го продават. Най-малкото в Италия, където не би могъл да се разиграе съвсем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.