Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам съмнения, че наскоро купената ми карта http://www.emag.bg/video-karta-sapphire-amd-radeon-hd7870-2048mb-gddr5-256bit-dvi-hdmi-pci-e-11199-16-20g/pd/E5CYNBBBM/  е от партидата с некачествените керамични кондензатори (по време на игри компа забива с екран на вертикални раета и само рестарт го оправя - проблемът е описан тук-> http://www.behardware.com/news/12705/black-screens-and-radeon-hd7870-a-solution.html). В тази връзка предстои връщане на картата на emag.bg и замяната й с http://www.emag.bg/video-karta-gainward-nvidia-geforce-gtx760-phantom-2048mb-gddr5-256bit-dvi-hdmi-pci-e-426018336-2999/pd/D77XHBBBM/ с доплащане. Притеснява ме само широчината на картата - заема 2,5 слота(на едно място говореха и за 3 слота). Дъното ми е http://www.asrock.com/mb/Intel/P75%20Pro3/?cat=Specifications, та въпросът е дали Фантома ще има проблем да влезе в слота си заради стърчащия Front panel audio header, който е до двойката кондензатори в горната част на дъното. Ако не става, препоръчайте ми карта до 500 лв. и по-добре да не е вече на Sapphire, че нещо се опарих...

Да уточня, че съм с i5-3350P и Seasonic S12II-520 Bronze. Ще съм благодарен за впечатления за Фантома - струва ли си парите или за 480 лв. има нещо по-добро?

Редактирано от mitaka33 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разширението е в другата посока, тяка че няма да имаш проблеми! Щеше да е нелепо иначе! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разширението е в другата посока, тяка че няма да имаш проблеми! Щеше да е нелепо иначе! :D

Там е работата, че разширението с охладителя е точно в посоката, в която е Front panel audio header и май го закрива...Публикувано изображение

Редактирано от mitaka33 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
    • от HULK12345
      Един приятел ще си купува видеокарта за дъното, но не сме сигурни точно какво да изберем.
      Моля за препоръки за нещо под сто лева, защото дъното и компа са си доста старички според мен.
      Това е дъното.
      Процесора е почти най-добрия за това дъно Атлон 64х2.
      Рам паметта е на максимум.
      Просто иска по добро видео човека.
      Това дали става? 
      Ето го в пазарувай!
    • от MaDCoW
      Искам да попитам видео картата  GIGABYTE AMD RADEON R7 240, 2GB, DDR3, 128 BIT ще стане ли на дъното ASROCK FM2A55M-HD+ ? 
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Днес си взех обновен лаптоп с мощен процесор, но видеокартата е слаба и не става за игри. Видях отстрани, че на компютъра има някакъв порт, не знаех за какво е, но много исках да разбера за какво служи. Потърсих информация в гугъл и попаднах на едно видео. От видеото разбрах, че посредством този порт може да се свърже външна видеокарта към лаптопа и по този начин могат да се играят "тежки" игри на него. Името на порта е ExpressCard/34 slot. Какво ще кажете? Това възможно ли е и как става?  
    • от Meтodi Meтodiev
      Здравейте колеги,
      Безкрайно тъжен, ядосан и депресиран съм в последните месеци, и то заради представянето на видеокартите ми на лаптопа. Той е на 2 години и половина. Марката е Lenovo Idaepad y510p. GPU -Nvidia 755m x2. 
      Проблемите са ежедневни, не мога да играя игрите си като хората. Постоянно крашва и пише, че rending device-a спира и се възстановява, видеокартите стигат едни луди температури. Въобще не е възможно да се случи реална работа с тях. А преди година и нещо не беше така. Беше носен понеже беше в гаранция на сервиз и беше отбелязано, че има проблем с видеото, но не е бил пипан изобщо. Мога ли да подам жалба в сервиза при такъв случай? Или въобще посъветвайте ме какво да направя...
      едит 1: в най-лошия случай, кажете колко ще струва ремонтът за смяна на видеокартата ( и дали е възможен с друг вид видеокарта)?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.