Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бихте ли ми помогнали с търсенето на красиви wallpapers със 1680х1050 или 22 инчов монитор големина , ако може природа и всякакви щуротий. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можете да напишете в Google търсачката резолюцията и това, което търсите..?

Начинът на оформяне на темата ви... и този размер на шрифта... не знам кой ще ви вземе на сериозно. :shock11:

http://www.wallpaperfx.com/, автоматично детектва резолюцията на дисплея. Wallpaper-ите са разделени по категории.

А, също така "красиви" е много относително. За мен красивото може да е нестандартно и "грозно" в нечии очи и обратното... Както казах, сайтът по-горе предлага изобилие от тапети на различна тематика, отделете няколко минути и си харесайте тапет според вашите предпочитания и вкусове.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да намалиш шрифта.Не сме кьорави.Не е нужен такъв шрифт и провери сам в Google.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение за такива постове е: Заклучване и другия път да се внимава повече, като се спазва някаква етика на писане. 

(Да се обърне внимание и как е написано заглавието на поста)

Докато не се започне сериозно изчистването на такива елементарни, "грешки" няма да се научат хората.

Само с предупреждение, май не става работата.

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.