Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Сегашния ми лаптоп се скапа и ще ви помоля да ми препоръчате нов най-добър приятел, който да струва до 1200лв. Ще го ползвам поне 3,5 години, после ще взема нов и цикъла се повтаря.. Така лаптопа основно ще се ползва за:
-  гледане на най-високо качество BlyRay филми, Full HD 1080p и Full HD 1080 3D филми, посредством HDMI кабел към 3d телевизора..  (голям киноман съм)
- сърфиране в интернет, мултимедия 

Изискванията са ми:
да има Поне 2xUSB 3.0 порта; Full HD дисплей и ако може да е по-голям от 15.6-инчов; бърз хардиск но ако може и голям; да загрява колкото се може по-малко и да се Чисти лесно в домашни условия;

Благодаря предварително!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да пере, чисти и да прави мусака ще е идеално, нали? :D Как мислиш, че за 1200лв. може да се сдобиеш с машина с всички изброени екстри не ми е ясно? HP ProBook 4740s или HP ProBook 450 H6E45EA като аз препоръчвам 15-инчовия, щом така или иначе ще гледаш на телевизора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да пере, чисти и да прави мусака ще е идеално, нали? :D Как мислиш, че за 1200лв. може да се сдобиеш с машина с всички изброени екстри не ми е ясно? HP ProBook 4740s или HP ProBook 450 H6E45EA като аз препоръчвам 15-инчовия, щом така или иначе ще гледаш на телевизора.

Не искам всички, а колкото може повече :D Ще изчакам и за други предложения и тогава ще взимам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До още 100-150лв мога да кача, повече не. Все пак лаптопа Няма да се ползва за игри, а изискванията където ги дадох са малко преувеличени Публикувано изображение Значи нещо до 1300-1350лв, не повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До още 100-150лв мога да кача, повече не. Все пак лаптопа Няма да се ползва за игри, а изискванията където ги дадох са малко преувеличени Публикувано изображение Значи нещо до 1300-1350лв, не повече.

Acer Full HD, IPS, Blue Ray + добро видео

Dell

Това Full HD много бърка работата, но се намират няколко Acer-a и други лаптопи в тази цена. Погледни тук и тук (в търсачката посочваш условията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ProBook е бизнес серия и с доста по-качествено шаси от пластмасовите Acer V3, Lenovo Ideapad и т.н. така че той е логичния избор. Востро-то предложено от колегата също е чудесна машинка, ама и цената и е подобаваща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за HPProbook 470? Разгледах ги acer, но повечето имат 3xusb-та :(

1600x900 (HD+), матов - не е full hd ако това има голямо значение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам разрових се и много предпочитат full hd при тази големина, но след като ще гледам филмите на телевизора мисля че +hd ме устройва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам разрових се и много предпочитат full hd при тази големина, но след като ще гледам филмите на телевизора мисля че +hd ме устройва :)

Тук в момента е с 55 лв по-евтин със същите характеристики. А чантичка за лаптоп най-вероятно имаш или можеш сам да си избереш за 55 лв. От тях си взех моя лаптоп.

Хвърли едно око и на този Asus. Всичко е като на твоя, само че с по-добро видео и с 46 лв по-евтин. Колегите ще кажат на кой шасито е по-добро, макар че все пак не купуваме леки коли или камиони, че да гледаме шасито... :)

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.