Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aikas

Съвет за Нов Лаптоп до 1200лв

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Сегашния ми лаптоп се скапа и ще ви помоля да ми препоръчате нов най-добър приятел, който да струва до 1200лв. Ще го ползвам поне 3,5 години, после ще взема нов и цикъла се повтаря.. Така лаптопа основно ще се ползва за:
-  гледане на най-високо качество BlyRay филми, Full HD 1080p и Full HD 1080 3D филми, посредством HDMI кабел към 3d телевизора..  (голям киноман съм)
- сърфиране в интернет, мултимедия 

Изискванията са ми:
да има Поне 2xUSB 3.0 порта; Full HD дисплей и ако може да е по-голям от 15.6-инчов; бърз хардиск но ако може и голям; да загрява колкото се може по-малко и да се Чисти лесно в домашни условия;

Благодаря предварително!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да пере, чисти и да прави мусака ще е идеално, нали? :D Как мислиш, че за 1200лв. може да се сдобиеш с машина с всички изброени екстри не ми е ясно? HP ProBook 4740s или HP ProBook 450 H6E45EA като аз препоръчвам 15-инчовия, щом така или иначе ще гледаш на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да пере, чисти и да прави мусака ще е идеално, нали? :D Как мислиш, че за 1200лв. може да се сдобиеш с машина с всички изброени екстри не ми е ясно? HP ProBook 4740s или HP ProBook 450 H6E45EA като аз препоръчвам 15-инчовия, щом така или иначе ще гледаш на телевизора.

Не искам всички, а колкото може повече :D Ще изчакам и за други предложения и тогава ще взимам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До още 100-150лв мога да кача, повече не. Все пак лаптопа Няма да се ползва за игри, а изискванията където ги дадох са малко преувеличени Публикувано изображение Значи нещо до 1300-1350лв, не повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До още 100-150лв мога да кача, повече не. Все пак лаптопа Няма да се ползва за игри, а изискванията където ги дадох са малко преувеличени Публикувано изображение Значи нещо до 1300-1350лв, не повече.

Acer Full HD, IPS, Blue Ray + добро видео

Dell

Това Full HD много бърка работата, но се намират няколко Acer-a и други лаптопи в тази цена. Погледни тук и тук (в търсачката посочваш условията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за HPProbook 470? Разгледах ги acer, но повечето имат 3xusb-та :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ProBook е бизнес серия и с доста по-качествено шаси от пластмасовите Acer V3, Lenovo Ideapad и т.н. така че той е логичния избор. Востро-то предложено от колегата също е чудесна машинка, ама и цената и е подобаваща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за HPProbook 470? Разгледах ги acer, но повечето имат 3xusb-та :(

1600x900 (HD+), матов - не е full hd ако това има голямо значение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам разрових се и много предпочитат full hd при тази големина, но след като ще гледам филмите на телевизора мисля че +hd ме устройва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам разрових се и много предпочитат full hd при тази големина, но след като ще гледам филмите на телевизора мисля че +hd ме устройва :)

Тук в момента е с 55 лв по-евтин със същите характеристики. А чантичка за лаптоп най-вероятно имаш или можеш сам да си избереш за 55 лв. От тях си взех моя лаптоп.

Хвърли едно око и на този Asus. Всичко е като на твоя, само че с по-добро видео и с 46 лв по-евтин. Колегите ще кажат на кой шасито е по-добро, макар че все пак не купуваме леки коли или камиони, че да гледаме шасито... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.