Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва да намеря памет за следния сървър: Fujitsu PRIMERGY RX100 S6 Mono Socket Добре е паметта да не е сървърна (ако е възможно) и да е на KINGSTON. Доколкото разгледах в характеристиките за памет на този сървър пише че поддържа 1333MHz и 1066 Mhz. Ето и характеристиките за паметта която може да се постави:

Memory options 8 GB (1 module(s) 8 GB) DDR3, registered, ECC, 1066 MHz, PC3-8500, DIMM 4 GB (1 module(s) 4 GB) DDR3, unbuffered, ECC, 1333 MHz, PC3-10600, DIMM 4 GB (1 module(s) 4 GB) DDR3, registered, ECC, 1066 MHz, PC3-8500, DIMM 2 GB (1 module(s) 2 GB) DDR3, unbuffered, ECC, 1333 MHz, PC3-10600, DIMM 1 GB (1 module(s) 1 GB) DDR3, unbuffered, ECC, 1333 MHz, PC3-10600, DIMM Memory modules notes Unbuffered / Registered

Това означава ли че, ако паметта съдържа 2 модула по 8ГБ трябва да е на 1066Mhz? Ако правилно го разбирам трябва да е така. Също бих ви помолил да ми препоръчате фирма от където да поръчам самите памети. Приемам и мнения, различни от KINGSTON, но като цяло изискват от мен паметите да са такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта трябва да е ECC, иначе има голяма вероятност сървъра да не запали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта трябва да е ECC, иначе има голяма вероятност сървъра да не запали

А за 16GB KIT (2х8GB) на 1066 Mhz ли трябва да са или може и 1333?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за 16GB KIT (2х8GB) на 1066 Mhz ли трябва да са или може и 1333?

8GB трябва да е на 1066. Другата трябва да работи, но не е сигурно. И трябва да е registered задължително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8GB трябва да е на 1066. Другата трябва да работи, но не е сигурно. И трябва да е registered задължително

http://www.kingston.com/us/memory/search/?partid=kvr1066d3q8r7sk2/16g

Това трябва да е съвместимо нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да, но нека и експертите от хардуерния тийм да си кажат думата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е съвместимо. Най-добре не прибързвайте с покупка, ако трябва първо пробвайте и след това, че да няма изненади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е съвместимо. Най-добре не прибързвайте с покупка, ако трябва първо пробвайте и след това, че да няма изненади.

Е как да тестваме без да купим? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от rdalei
      Здравейте на всички,
      Купих лаптоп  HP 250 G6 1WY50EA и инсталирах Windows 8. Всичко вървеше нормално, докато не опитах да пусна един филм - започна едно забиване, все едно върви на забавен кадър. Реших да го отнеса в сервиз, за да видя какъв е проблема, тъй като съм половин идиот на тема компютри и периферия Казаха ми, че има 4ГБ РАМ памет и в това е проблема. 
      Та, знаете ли възможно ли е да се сложи допълнително РАМ на този модел лаптоп и дайте някакви предложения ?
    • от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от callpchelp
      Закупен е Януари 2017 г. от Теленор. Още е в гаранция
      Запазен, има драскотина само една на самия протектор, екрана не е надраскан, защото протектора не е свалян още от закупуването на таблета. Използван е рядко, от голям човек за имейли, филми и интернет предимно.
      Операционна система Android
      Процесор

Тип процесор ARM Cortex A53
      Скороста на процесора 1.3 GHz
      Брой процесорни ядра 4 ядра
      Екран

Тип на дисплея Капацитивен
      Размер на екрана 8"
      Резолюция на екрана 1280 x 800
      Памет

RAM памет 1 GB
      Размер на вградената памет 16 GB
      Разширяема памет Да
      Уеб камери

Камера на предния панел Да
      Резолюция на предната камера 2 Mpx
      Камера на задния панел Да
      Резолюция на задната камера 5 Mpx
      Свързваемост

Трансфер на данни
      Wi-Fi
      GPS
      Bluetooth
      Извод за слушалки

Батерия
      Тип Батерия Li-Ion
      Капацитет на Батерията 4200 mAh

Още параметри

Вграден говорител Да
      Вграден микрофон Да

• от Kuncavia
      Здравейте,
      Търся две плочки RAM (2х4GB), които да са съвместими с тези от приложената снимка. 
      Поздрави, 
    • от Сервиз За Компютри
      Бартеросвам   hynix 4Gb 2Rx8 PC2-6400U-666-12 hymp125u64cp8-s6  за подобни, но 2х2 GB или 4x1GB
      снимката е примерна
      ОСТАНА ЕДНА БРОЙКА 
      Manufacturer: Hynix HYMP125u64cp8-s6 Memory Type: 240 Pin DDR2 SDRAM Capacity: 4GB Bus Type: PC2-6400 Data Transfer Rate: 800Mhz гр.Пловдив - 0897 758 715 или елате в сервиза ми на ул. Арх. Дамаскин 6 - центъра, под света Марина - глухата уличка срещу подлеза на Понеделник пазара
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.