Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

здравеите искам да попитам може ли някои да ме ориентира от каде да си закупя наи евтино SSD за ето този лаптоп

Asus Zenbook UX31E или евентоално ако е много скъп дали може да работи с външен хард понеже ще се ползва като настолен,благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко голям да е харда и каква цена гониш ?

Samsung SSD 840 Series 120GB SATA III

Обща стойност - 217.51 лв. с ДДС

И за външен  нещо такова

HDD 1TB LAN 1000Mpbs NAS MyBook Live

Обща стойност - 213.85 лв. с ДДС

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите искам да попитам може ли някои да ме ориентира от каде да си закупя наи евтино SSD за ето този лаптоп

Asus Zenbook UX31E или евентоално ако е много скъп дали може да работи с външен хард понеже ще се ползва като настолен,благодаря предварително

Ако не беше едната запетая, щях да си помисля че не знаеш какво е препинателен знак... Лаптопа ти може да работи с външен хард без проблеми. Дали ще ти стигнат USB портовете обаче,  е съвсем друга тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко голям да е харда и каква цена гониш ?

Samsung SSD 840 Series 120GB SATA III Обща стойност - 217.51 лв. с ДДС

възможно наи малкия  понеже ще ми трябва само за покер да играя

Ако не беше едната запетая, щях да си помисля че не знаеш какво е препинателен знак... Лаптопа ти може да работи с външен хард без проблеми. Дали ще ти стигнат USB портовете обаче,  е съвсем друга тема...

аз за това питам щото незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми виж сега :)  По малко от 120ГБ   не си струва защото само Windows  ще ти глътне 30ГБ  и като сложиш и програмки,ъпдейти това онова  а и някоя песничка,снимчици и  то мястото си замина. На тоя лаптоп къв му е харда сега  ,че искаш  друг?  Земи си един външен  по твой избор и си свиркай.Гледай да е USB 3  външния ,че е по бърз трансфера от колкото на USB 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми виж сега :)  По малко от 120ГБ   не си струва защото само Windows  ще ти глътне 30ГБ  и като сложиш и програмки,ъпдейти това онова  а и някоя песничка,снимчици и  то мястото си замина. На тоя лаптоп къв му е харда сега  ,че искаш  друг?  Земи си един външен  по твой избор и си свиркай.

харда му е счупен

харда му е счупен понеже претърпя авария и търся  наи евтиния вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD  са си  скъпи още ама да забучиш на тая елегантна машинка обикновен хард  си се кощунство. Заводски идват със 120-ки  така ,че  пак му бучни  един такъв  и за външния вече ти си избери  обема по твое усмотрение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD  са си  скъпи още ама да забучиш на тая елегантна машинка обикновен хард  си се кощунство. Заводски идват със 120-ки  така ,че  пак му бучни  един такъв  и за външния вече ти си избери  обема по твое усмотрение.

може ли линк към някоя 120-ка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този,

този,

или пък този.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.