Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

enkore75

SSD за лаптоп

Препоръчан отговор

здравеите искам да попитам може ли някои да ме ориентира от каде да си закупя наи евтино SSD за ето този лаптоп

Asus Zenbook UX31E или евентоално ако е много скъп дали може да работи с външен хард понеже ще се ползва като настолен,благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко голям да е харда и каква цена гониш ?

Samsung SSD 840 Series 120GB SATA III

Обща стойност - 217.51 лв. с ДДС

И за външен  нещо такова

HDD 1TB LAN 1000Mpbs NAS MyBook Live

Обща стойност - 213.85 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите искам да попитам може ли някои да ме ориентира от каде да си закупя наи евтино SSD за ето този лаптоп

Asus Zenbook UX31E или евентоално ако е много скъп дали може да работи с външен хард понеже ще се ползва като настолен,благодаря предварително

Ако не беше едната запетая, щях да си помисля че не знаеш какво е препинателен знак... Лаптопа ти може да работи с външен хард без проблеми. Дали ще ти стигнат USB портовете обаче,  е съвсем друга тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко голям да е харда и каква цена гониш ?

Samsung SSD 840 Series 120GB SATA III Обща стойност - 217.51 лв. с ДДС

възможно наи малкия  понеже ще ми трябва само за покер да играя

Ако не беше едната запетая, щях да си помисля че не знаеш какво е препинателен знак... Лаптопа ти може да работи с външен хард без проблеми. Дали ще ти стигнат USB портовете обаче,  е съвсем друга тема...

аз за това питам щото незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми виж сега :)  По малко от 120ГБ   не си струва защото само Windows  ще ти глътне 30ГБ  и като сложиш и програмки,ъпдейти това онова  а и някоя песничка,снимчици и  то мястото си замина. На тоя лаптоп къв му е харда сега  ,че искаш  друг?  Земи си един външен  по твой избор и си свиркай.Гледай да е USB 3  външния ,че е по бърз трансфера от колкото на USB 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми виж сега :)  По малко от 120ГБ   не си струва защото само Windows  ще ти глътне 30ГБ  и като сложиш и програмки,ъпдейти това онова  а и някоя песничка,снимчици и  то мястото си замина. На тоя лаптоп къв му е харда сега  ,че искаш  друг?  Земи си един външен  по твой избор и си свиркай.

харда му е счупен

харда му е счупен понеже претърпя авария и търся  наи евтиния вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD  са си  скъпи още ама да забучиш на тая елегантна машинка обикновен хард  си се кощунство. Заводски идват със 120-ки  така ,че  пак му бучни  един такъв  и за външния вече ти си избери  обема по твое усмотрение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD  са си  скъпи още ама да забучиш на тая елегантна машинка обикновен хард  си се кощунство. Заводски идват със 120-ки  така ,че  пак му бучни  един такъв  и за външния вече ти си избери  обема по твое усмотрение.

може ли линк към някоя 120-ка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.