Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

GoZsHo97

Възможно ли е да свържа 6.3мм жак към компа?

Препоръчан отговор

Възможно ли е 6.3мм жак да влезе някък си в компа ми с преходник или нз (проверих за преходници , но неможах да намеря такъв , който от 6.3мм женски да става 3.5мм мъжки)

Всяко мнение ще ми бъде полезно , Благодаря предварително

Л.С. Извинявам се , ако темата не е за тук. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И след преходника - стандартен кабел жак 3.5 мм от двата края.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И след преходника - стандартен кабел жак 3.5 мм от двата края.

Или може би пита за това (не е ясно от въпроса :) )

http://www.tecnikk.co.uk/index.php/peripherals/cables/6-3mm-to-3-5mm-audio-jack.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това става. Но тогава преходникът ще се включи в компютъра,и след това ще трябва кабел с мъжки жак 6.3 мм от двете страни.

А моят преходник се слага в женския 6.3 мм жак, за който споменава авторът, и след това със стандартен кабел 3.5 мм жак от двете страни се свързва с компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за неяснотиите , които съм писал но общо взето и аз нз какво пиша :Д Благодаря на всички за помощта и за отговорите ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.