Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

VipKokata

Лаптоп до 660лв.

Препоръчан отговор

Здравейте :) Предложете ми един добър лаптоп до 660лв. който да има HDMI и добър процесор за тези пари (Intel Pentium B960) Аз харесах този :   

Acer Aspire E1-531 Ще се ползва за Музика, интернет, филми и флаш игри в фейса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го е направил сигурно нарочно.? Иначе лаптопа си го бива за парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката се ебава с мен. Не е нарочно.

''Double click'', а? :D По темата, B960 е слабичък процесор с остаряла вградена графика, та не знам дали дори и при флаш игри няма да имаш проблеми! Търси поне най-ефтиния с Ivy!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, за тези пари е добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

''Double click'', а? :D По темата, B960 е слабичък процесор с остаряла вградена графика, та не знам дали дори и при флаш игри няма да имаш проблеми! Търси поне най-ефтиния с Ivy!

Поздрави!

Intel hd graphics наистина ли е толкова слаба видео карта, аз я мислех, че става за 1080P видео в YouTube и с флаш игрите в фейса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel hd graphics толкова ли е слаба видео карта ? 

Имах в предвид, че в B960 е Sandy Bridge(старо поколение)! И да, вградените интелски карти са слаби, но за лаптоп нямаш алтернатива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е SB са старо поколение. Доста се чуда дали да взимам айсъра по-горе или да си взема таблет FoxSky T33.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми трябва да си изясниш приоритетите за ползуване! Таблета все пак ще ти е неудобен за някои игрички, но пък можеш да бъдеш гъзар с ето този примерно: apple-ipad-mini! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е SB са старо поколение. Доста се чуда дали да взимам айсъра по-горе или да си взема таблет FoxSky T33.

По-добре айсъра според мен. Тоя таблет ще се счупи на втората седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Aspire E1-531 Ще се ползва за Музика, интернет, филми и флаш игри в фейса.

От тук: Acer Aspire E1-531-B9606G50Mnks, Intel® Pentium® B960 2.20GHz, 6GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Linux  - 660 лева.

Като гледам този е с 6GB памет.

B960 е слабичък процесор с остаряла вградена графика, та не знам дали дори и при флаш игри няма да имаш проблеми! Търси поне най-ефтиния с Ivy!

Според мен е доста добре, за тези пари. Изключая лъскавия дисплей, който мен лично не ми харесва. А и ще подкарва филми на HD мисля. Иначе да, нека се поогледа за Айви, или нещо втора употр*ба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B960 и HD Graphics ще ти бъде предостатъчен за фейсбук игри и Full HD видео стрийминг, както и плейване на изтеглен такъв. Аз съм със по-слаб Pentium P6200 и когато пусна някоя тежка фейсбук игра като CityVile, само отначало докато зарежда и тегли данните се товари много, оттам нататък всичко ми вървеше плавно като по масло, като я разцъквах абсолютно всичко в нея и то доста дълго и на Full Screen, а натоварването на процесора беше 25-30%, като съм изключил напълно NVIDIA-та и го оставих само на HD Graphics и нейното хардуерно ускорение, всичките игри си вървяха супер-плавно... И на 1080P  HD видео-стрийминг във тубата, процесора се натоварваше около 30-40%, понякога скачаше до 50% в зависимост от кадрите, които вървят. А тежките mkv формати на огромна резолюция от Full HD и 30гб файл, процесора се товари около 60% И това със HD Graphics и по-слаб процесор... Предполагам, може да ти засичат 4K филмите, особенно когато не са изтеглени на харддиска, ами се стриймват от някой видео-сайт, на моят процесор и включена нвидиа и нейното ускорение, на стрийминг във тубата, пак засичаха леко...Но това са 4K резолюции, нормално е. Ама да казвате, че двуядрен процесор не става за фейсбук и Full HD видео, не съм съгласен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дам едно съвсем малко  по-скъпо предложение ТУК  ,но материалите и изработката са по добри от на Ейсъра .Също така  Fujitsu са много корави машини. Харда също е  по бръз от този на Ейсъра  и е на  7200 оборота. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дам едно съвсем малко  по-скъпо предложение ТУК  ,но материалите и изработката са по добри от на Ейсъра .Също така  Fujitsu са много корави машини. Харда също е  по бръз от този на Ейсъра  и е на  7200 оборота. 

Много добро предложение ! Високо-оборотен 2.5" харддиск не е много за хвалба, ама айде. Иначе пак казвам, че предложението е много добро !!! Но сериозен недостатък на двата е, че са със гланцови дисплеи и ако лаптопът ще се използва на открито, със гланцовият дисплей нищо няма да може да види от отраженията и трябва да увеличава яркостта до максимума за може да стане поне малко видим и заради яркостта, батерията ще падне по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах си таблета . FoxSky T33 . Темата може да се заключи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да не забравиш после да опишеш впечатленията си от таблетчето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.