Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , нуждая се от помощ за играта. Значи преинсталирах си наскоро компютъра и преди преинсталацията нямах абсолютно никакъв проблем с играта , фпс-ите ми бяха много високи и всичко си беше перфектно , но след преинсталацията всичко се промени . Фпс-ите паднаха наистина драстично и започнах да имам лаг в играта. Сигурен съм , че трябва да се направи някаква настройка , нещо с видео картата или нещо такова , защото компютъра ми има добри характеристики и до сега никога съм нямал проблем с каквото и да е игра . Моля който знае нещо по въпроса как да го оправя да пище , защото наистина не мога да играя спокойно : ( .Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първи проблем: Не казваш нищо....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първи проблем: Не казваш нищо....

Еми какво друго да кажа ... преди преинсталацията играх с над 100 фпс-а , сега играта ми върви с 40-50 с адските засичания ... Какво друго да кажа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като е работило всичко преди, остава проблема да е или в ОС или в някой от драйвърите, както и липса на такива. Ако процесора ти има вътрешна карта и същевременно ползваш външна, дали е зададено да ползва в игрите само външната и т.н. и т.н. ... Ама не сме на разпит...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като е работило всичко преди, остава проблема да е или в ОС или в някой от драйвърите, както и липса на такива. Ако процесора ти има вътрешна карта и същевременно ползваш външна, дали е зададено да ползва в игрите само външната и т.н. и т.н. ... Ама не сме на разпит...

Свалил съм най-новите драйвъри за моята видео карта и  просто не виждам къде може да има проблем -.-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм спец по игрите, но сам казваш, че трябва да се направи някаква настройка.... Аз се опитвам да ти покажа възможен вариант, но нямам идея за какво говорим, за РС, лаптоп или не знам какво, още повече компоненти.... Щом държиш да е инкогнито, то поне върни лентата и си спомни какво си правил преди, за да ти върви добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм спец по игрите, но сам казваш, че трябва да се направи някаква настройка.... Аз се опитвам да ти покажа възможен вариант, но нямам идея за какво говорим, за РС, лаптоп или не знам какво, още повече компоненти.... Щом държиш да е инкогнито, то поне върни лентата и си спомни какво си правил преди, за да ти върви добре...

Говорим за PC и не държа да е инкогнито , просто си помислих , че е ненужна информация , защото бях споменал по-горе , че до сега всичко си е вървяло перфектно , с каквато и да е игра. Иначе : Intel Core i3-2100 CPU @ 3.1 GHz , 4 GB RAM , Видео : GT 440 и преди инсталацията не съм правил нищо особено за фпс-и или нещо такова .  И да бъда честен , наистина си мисля , че е от графичен драйвър или нещо такова ама в същото време съм с най-новите възможни за видео картата ми и просто не знам какво мога да направя повече. В играта разцъках малко от опциите и на High и на Low няма почти никаква разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли а инсталация на directx? Кажи също от каква ОС на каква си преминал?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли а инсталация на directx? Кажи също от каква ОС на каква си преминал?

Нямам direxctX. И бях Windows 7 64 бита , сега съм Win 7  32 бита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да нямаш directx щом играеш игри... Пробвай да стартираш като администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако пак преинсталирам Windows има ли някакъв шанс да се оправи този проблем и да инсталирам всичко наново и така..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако пак преинсталирам Windows има ли някакъв шанс да се оправи този проблем и да инсталирам всичко наново и така..

А всички изисквания на играта покрити ли са? Спомням си че трябваше да имаш .NetFraemwork поне 3.5 версията. Опитай да си инсталираш Fraemwork  2,3,4,5, след това, ако не стане сложи по-стар драйвер. И можеш ли поне да си спомниш с каква резолюция игра?

Също така една снимка от Device manager няма да е зле да качиш :)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А всички изисквания на играта покрити ли са? Спомням си че трябваше да имаш .NetFraemwork поне 3.5 версията. Опитай да си инсталираш Fraemwork  2,3,4,5, след това, ако не стане сложи по-стар драйвер. И можеш ли поне да си спомниш с каква резолюция игра?

Също така една снимка от Device manager няма да е зле да качиш :)

Ще е възможно ли да ме приемеш в скайп , за да мога да ти обясня по-подробно да не правим спам тука ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре брат , щом си бил с 64 битов а сега си с 32 , защо не сложиш пак 64 ... или пък ако си инсталирал драйвери за 64 бита а го караш на 32 може от това да е проблема.. ама със сигурност е в ОС или драйверите  щом е станало след преинсталацията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.