Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър Вечер,

имам пролем който много ме изнерви! Значи проблема е че прибрах се от екскурзия и като седнах да разглеждам снимките се оказа че повече от 100 снимки са станали на 1 снимка която е като RAR и немога да я отворя, незнам какво е станлало но на апарата можеха да се разглеждат и като извадих картата и я мушнах на компа ХОП няма 130 снимки и отгоре.. Та искам да ми кажете как да реша проблема :) пробвах да го раззархивирам нестава, да го преместя на друг компютър същото и така. Потърсих и в мрежата отговори но все някакви програми и то не с моят проблем.. http://prikachi.com/images/143/6468143N.png вижте колко е голям размерът. RAR-ът който е 1кб не го гледайте гледайте голямата снимка 

post-340954-0-58865400-1377029693_thumb.

Редактирано от Martin Jordanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера.

Вариант 1 : Всичките снимки са налице + някъв странен rar файл

Вариант 2 : От 130 имаш само 30 като jpeg файлове, а другите магически са се "трансформирали" във един архив, със нулева големина, а фотоапаратът си ги чете всичките от 1 до 130. В чудеса не вярвам.

Като пъхнеш картата, трябва да имаш някакви папки от типа "DCIM нещо си", провери във всичките. Или просто част от снимките са във картата с памет, а другите в паметта на фотоапарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз като гледам така залагам на вариант да е пипнал някоя гадина от някъде, освен ако автора на темата не е започнал процедура по създаване на архив, по невнимание и процедурата по създаването му не прекъсната от самия него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не сте разбрали имам около 500 снимки на картата и 300-400 ги има и мога да ги разглеждам без пролем, но сега 100-130 снимки са станали на 1 голяма като RAR  но немога да правя нищо с него дори да го копирам, изрежа и преместя някъде. Работата е там, че разглеждах всичко на фотоапарата и като смъкнах картата се появи проблема, НО като я върнах в фото апарата същата работа и там вече беше така неможех да ги отворя тези 100-130 снимки... Не гледайте RAR-ра който е 1кб без да искам го направих гледайте голямата снимка с многото кб-ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не сте разбрали имам около 500 снимки на картата и 300-400 ги има и мога да ги разглеждам без пролем, но сега 100-130 снимки са станали на 1 голяма като RAR  но немога да правя нищо с него дори да го копирам, изрежа и преместя някъде. Работата е там, че разглеждах всичко на фотоапарата и като смъкнах картата се появи проблема, НО като я върнах в фото апарата същата работа и там вече беше така неможех да ги отворя тези 100-130 снимки... Не гледайте RAR-ра който е 1кб без да искам го направих гледайте голямата снимка с многото кб-ти

направете копие на големия файл, преименовайте го на рар и пробвайте да го отворите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе аз немога да го местя копирам изрязвам нищо немога освен да го отворя и да ми изпише че неможе да ги разглежда... файлът е на картата памет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе аз немога да го местя копирам изрязвам нищо немога освен да го отворя и да ми изпише че неможе да ги разглежда...

извадете картата и пробвайте с кард рийдър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или си свържете фотоапарата през USB. Направете точно това, което ви е казал capnemo : промененете разширението на файла от jpeg към rar. Нещо файловата система на уин се е бъгясала и ти показва, че тая снимка ти е 500 и кусур мегабайта... Пробвай със отделен file manager

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anxiety
      Здравейте, имам проблем с файлове(музика, изображения) на телефон със sd card. Телефонът е Samsung, модел Galaxy Core 2 g355h или накратко(sm-g355h).
      Опитах няколко програми за data recovery, но всичките ми опити бяха безуспешни.  Всичките снимки на допълнителната памет са с размер "0 byte", същото се отнася и за песните. Също така иконата на изображенията се е превърнала в сив фон със сиво човече и малка светкавица в горния десен ъгъл. Има ли начин този проблем да се разреши и да се възвърнат най-вече изображенията и песните(те могат да се изтеглят наново). 
      Благодаря предварително.
    • от 3vi4ka
      Искам да попитам кой от двата фотоапарата е по-добър и защо ? Nikon D5500 или Canon 750D
    • от Гришо Кръстев
      Здравейте ! Телефонът ми е LG-D320n. Когато свалям по-големи приложения или игри ми изписва "Грешка при изтеглянето на приложението, Няма достатъчно място на устройството". Как да направя, така че като свалям някое приложение/игра да се свалят директно в SD картата ми ? Рових се и в други форуми, но не открих решение на проблема. Моля някой който е запознат с "грешката" да хвърли едно рамо и ако съм на грешното място моля препратете ме .
    • от saska.123
      Приятели искам да препоръчам един електронен магазин за TV-техника. ... Посетете го на телефона дават точно инфо и може да е полезно. За такива като нас дето нищо не разбират а искат да имат качествена уредба или TV.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.