Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер.Искам да ви помоля да ми помогнете при избор на лаптоп тъй като аз нищо не разбирам.Двата лаптопа на които аз се спрях това са http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/updateItems.do?compareitems=E22D82ED06957CF192ECE61F13AF0EFF&compareitems=E2FB4D31CA6522F192ECE61F13AF0EFF&compitemcount=2&next=compareItems ... но тук в чата ми препоръчаха други http://laptoponline.bg/laptop/60-samsung-np300e5x-pentium-processor-.html и http://www.laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_G585-lenovo_ideapad_g585_59_372500 ... Сумата която мога да си позволя варира от 600 до 700лв..Благодаря предварително за отделеното време :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай си ACER E1-531G-B9604G50MNKS и не му мисли много - машината е с интелски процесор и за парите си е много добра. За филми, музика и интернет ще ти върши перфектна работа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези са стари игри и няма да имаш проблеми с подкарването, но ако вбъдеще смяташ да играеш по-сериозни игри си вземи настолен комп'тър. Това е единственото решение за геймъри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А :D :D :D :D  Опитваш се май да ме разсмеееш...аз и геймърка да бе да...просто това са ми любимите игри и едва ли ще издържа при наличието на лаптоп да не си ги сваля...няма начин...Казваш ми  да си взема Ейсъра,но виж,че няма Windows

Редактирано от Бети Ангелова (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли познат, който да ти инсталира Windows-а? Търси по тракерите MSDN-TechNet версии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти да е плащаш и за лиценз. Всяка фирма или познат който по-разбира може да ти го направи. А и то ти е един гол уиндоус с драйвери. Всичко останало пак трябва някой друг да ти инсталира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прежали още 30лв. и си вземи този: lenovo-g500! С най-ново поколение графична карта, що годе читав процесор и 1TB HDD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS X55C-SX102 - 744 лв. ако можеш да дадеш малко отгоре (препоръчително!). Или предложението на колегата над мен.

Fujitsu Lifebook AH531 - 676 лв., ако трябва да сме в бюджета. Хубава серия и сносни характеристики за тази цена.  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви наистина много :) Когато си взема лаптоп ще Ви драсна да видите какъв е но за сега съм се спряла на Lenovo-G500,само малко ме притеснава това,че няма инсталиран WINDOWS до колкото разбирам :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви наистина много :) Когато си взема лаптоп ще Ви драсна да видите какъв е но за сега съм се спряла на Lenovo-G500,само малко ме притеснава това,че няма инсталиран WINDOWS до колкото разбирам :Д

Погледни Lenovo-G580 - няма да съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то ми излизат много такива лаптопи...ей вие съвсем ме объркахте :Д То и не може всички да сте на едно мнение де,ама така аз супер много се затруднявам :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с G580 човек няма да съжалява, ако е голям късметлия

какво искаш да кажеш с това,ако е голям късметлия?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво искаш да кажеш с това,ако е голям късметлия?!

Че, според него, ако вземеш G580, ще съжаляваш.

ПП: Кой лаптоп избра? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи днес ходих и до един мой познат дето има сервиз за компютри...абе с една дума разбира си човека от техниката...ами от всички,лаптопи,които вие ми препоръчахте той се спря на Ейсъра и мисля да е това :)

Каза,че Ейсъра има най-малка посещаемост в сервизите примерно сравнение с Леновото...Не,че това е от най-голямо значение,нооо като се замисли човек като чуе тези думи се позамисля малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похвалиш като го вземеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ще ви пиша и наистина много благодаря на всички,които имахте нужното търпение и желание да ми обясните и да ми дадете съвет на кой лаптоп да се спра :)

Редактирано от Бети Ангелова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ще ви пиша и наистина много благодаря на всички,които имахте нужното търпение и желание да ми обясните и да ми дадете съвет на кой лаптоп да се спра :)

За малко под посочения таван на сумата, бих ти прежложил това: Lenovo B590 59-362019 ( лично съм работил на машина от този клас и определено съм останал с много положителни впечатления )

За малко над този таван - това: Acer Aspire E1-531 NX.M51EX.037 ( тук ще се справиш по-добре с игрите заради външното видео, а и имаш и по-голям диск )

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко късно ви отгоравям,но обеах да и пиша и да ви кажа на кой модел съм се спряла е моделът е Преносим компютър ACER E1-531G-B9604G50MNKS и съм си доволна от него... бебето ми :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.