Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър вечер.Искам да ви помоля да ми помогнете при избор на лаптоп тъй като аз нищо не разбирам.Двата лаптопа на които аз се спрях това са http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/updateItems.do?compareitems=E22D82ED06957CF192ECE61F13AF0EFF&compareitems=E2FB4D31CA6522F192ECE61F13AF0EFF&compitemcount=2&next=compareItems ... но тук в чата ми препоръчаха други http://laptoponline.bg/laptop/60-samsung-np300e5x-pentium-processor-.html и http://www.laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_G585-lenovo_ideapad_g585_59_372500 ... Сумата която мога да си позволя варира от 600 до 700лв..Благодаря предварително за отделеното време :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай си ACER E1-531G-B9604G50MNKS и не му мисли много - машината е с интелски процесор и за парите си е много добра. За филми, музика и интернет ще ти върши перфектна работа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези са стари игри и няма да имаш проблеми с подкарването, но ако вбъдеще смяташ да играеш по-сериозни игри си вземи настолен комп'тър. Това е единственото решение за геймъри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А :D :D :D :D  Опитваш се май да ме разсмеееш...аз и геймърка да бе да...просто това са ми любимите игри и едва ли ще издържа при наличието на лаптоп да не си ги сваля...няма начин...Казваш ми  да си взема Ейсъра,но виж,че няма Windows

Редактирано от Бети Ангелова (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли познат, който да ти инсталира Windows-а? Търси по тракерите MSDN-TechNet версии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти да е плащаш и за лиценз. Всяка фирма или познат който по-разбира може да ти го направи. А и то ти е един гол уиндоус с драйвери. Всичко останало пак трябва някой друг да ти инсталира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прежали още 30лв. и си вземи този: lenovo-g500! С най-ново поколение графична карта, що годе читав процесор и 1TB HDD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS X55C-SX102 - 744 лв. ако можеш да дадеш малко отгоре (препоръчително!). Или предложението на колегата над мен.

Fujitsu Lifebook AH531 - 676 лв., ако трябва да сме в бюджета. Хубава серия и сносни характеристики за тази цена.  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви наистина много :) Когато си взема лаптоп ще Ви драсна да видите какъв е но за сега съм се спряла на Lenovo-G500,само малко ме притеснава това,че няма инсталиран WINDOWS до колкото разбирам :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви наистина много :) Когато си взема лаптоп ще Ви драсна да видите какъв е но за сега съм се спряла на Lenovo-G500,само малко ме притеснава това,че няма инсталиран WINDOWS до колкото разбирам :Д

Погледни Lenovo-G580 - няма да съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то ми излизат много такива лаптопи...ей вие съвсем ме объркахте :Д То и не може всички да сте на едно мнение де,ама така аз супер много се затруднявам :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с G580 човек няма да съжалява, ако е голям късметлия

какво искаш да кажеш с това,ако е голям късметлия?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво искаш да кажеш с това,ако е голям късметлия?!

Че, според него, ако вземеш G580, ще съжаляваш.

ПП: Кой лаптоп избра? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи днес ходих и до един мой познат дето има сервиз за компютри...абе с една дума разбира си човека от техниката...ами от всички,лаптопи,които вие ми препоръчахте той се спря на Ейсъра и мисля да е това :)

Каза,че Ейсъра има най-малка посещаемост в сервизите примерно сравнение с Леновото...Не,че това е от най-голямо значение,нооо като се замисли човек като чуе тези думи се позамисля малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похвалиш като го вземеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ще ви пиша и наистина много благодаря на всички,които имахте нужното търпение и желание да ми обясните и да ми дадете съвет на кой лаптоп да се спра :)

Редактирано от Бети Ангелова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ще ви пиша и наистина много благодаря на всички,които имахте нужното търпение и желание да ми обясните и да ми дадете съвет на кой лаптоп да се спра :)

За малко под посочения таван на сумата, бих ти прежложил това: Lenovo B590 59-362019 ( лично съм работил на машина от този клас и определено съм останал с много положителни впечатления )

За малко над този таван - това: Acer Aspire E1-531 NX.M51EX.037 ( тук ще се справиш по-добре с игрите заради външното видео, а и имаш и по-голям диск )

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко късно ви отгоравям,но обеах да и пиша и да ви кажа на кой модел съм се спряла е моделът е Преносим компютър ACER E1-531G-B9604G50MNKS и съм си доволна от него... бебето ми :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.