Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мисля да си купя нов компютър, но не знам каква видео карта да си купя. Мониторът е 22" Full HD. Смятам да използвам компютъра за гейминг (няма да стриймвам или овърклоквам), каро НЯМА да играя Crysis 1/2/3/192831928. Смятам да я купя от Никем, така че според техните цени да ми препоръчате някоя до 280 лв. Нямам притенции за марка на чипа, но самта карта да не е произведена от Palit :D. Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 650 Ti BOOST OC - 1GD GDDR5 

Цена: 262.68 лв. с ДДС - nikm

MSI AMD Radeon HD 7850, 2048MB, GDDR5, 256bit, HDMI, DVI-I, PCI-E

Цена: 303.29 лв с ДДС + безплатна доставка. - emg

SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK

Цена: 338.47 лв. с ДДС - nikm

не е нужно да пускаш две теми...

Редактирано от Yu-Gi-Oh! (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви са другите компоненти, които си подбрал?Ако и за тях се двоумиш кажи бюджет и ще помогнем.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта Asus AMD Radeon HD7850, 1024MB, GDDR5, DVI, HDMI, PCI-E Видео карта MSI AMD Radeon HD 7850, 2048MB, GDDR5, 256bit, HDMI, DVI-I, PCI-E

Ето ти тези карти от Emag. С малко са над бюджета, ама пък доставката е безплатна.  ;)

Дано процесорът ти да не ги „спъва“, но така е като не пишете какви са другите компоненти в системата.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора какви са тия карти по над 300 лв? Какво като е безплатна доставката? 

Ето - 7790 2GB - 276.80 лв. + 5 лв. за доставката. Картата е икономична (85W) и някъв минимум за FullHD ако е ограничен бюджета за останалите части.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.