Премини към съдържанието
Tzoki

Фън: Аквариум или водно охлаждане ?

Препоръчан отговор

Да, хитро, но забележи че самите компоненти не са във водата- просто "аквариума" е с двойно стени. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кво толкова, компа е зад аквариума.

Защо да не е в аквариума, никъде не се показва, че работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо да не е в аквариума, никъде не се показва, че работи.

свети една лампичка на дъното :)

____

пп и на мене ми се струва че е зад аквариума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идейно..даже предлагам темата да се допълни от Фън: на Фън-Шуи :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом работи и има фан на процесора, който работи под водата е логично да има измама :yanim: .Виждал съм обаче охлаждане с олио, но вентовете са над течността

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами щом работи и има фан на процесора, който работи под водата е логично да има измама :) .Виждал съм обаче охлаждане с олио, но вентовете са над течността

Защо е измама:

1. Захранването също е във водата. 220 V - можете да си представите какво ще стане. (Чиста вода не проводник на постоянен ток, но променливия .... малиий, нищо не го спира)

2. Вентилаторите не са толкова мощни, че да въртят във водата, даже не могат и да тръгнат.

3. Лампичката може да се симулира с дупка в дъното и светлинен източник зад него(От опита който имам, още не съм виждал дъно да има точно там лампичка или каквото и да е светещо нещо. По-скоро са между процесора и задния панел.)

4. Харддиска ми прилича на онези старите Quantum от по 500 - 700 MB.(Що за компютър ще е това?!?)

EDIT: Оставям на вашето въображение да решите къде се намира компютърът, в аквариума или зад него!

Редактирано от spica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
EDIT: Оставям на вашето въображение да решите къде се намира компютърът, в аквариума или зад него!

Ти уби детското в хората с тея разкрития:-)

Само не им казвай че няма Дядо Коледа!!

Нека се радват на чудеса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.