Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kaloyan Dimitrov

съвет за закупуване на 3d smart tv до 1300лв

Препоръчан отговор

Значи, положението е следното, възнамерявам да си взема такъв тв. Ще го гледам от около 3м, мисля да го ползвам и като помощен монотор към компа, т.е. Да може да се 4ете добре от такава дистанция. Та, се чудя между 32" и 40". Другото, общо взето основното, е марката... Прочетох доста неща, поогледах някой тв-та и се колебая ве4е доста за марката LG май не са лоши, за самсунг има много негативни и положителни мнения. Ако можете да помогнете в избора, ще съм благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такова разстояние (3м) сте поне за 46-47 инча!Та...от мен предложението е ...http://www.technopolis.bg/b2c/details/14443/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47ET5E-3D-LED---да... с 50 лева е над посочената от Вас сума,но определено си заслужава и би задоволил ,,изискванията Ви,,...ПП.Темата Ви е в грешен раздел според заглавието,но това да си го преценят модераторите дали да я преместят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37-40 инча,не повече.няма да става разноглед.ел джи не е добре.панасоник или самсунг други марки- няма!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такова разстояние (3м) сте поне за 46-47 инча!Та...от мен предложението е ...http://www.technopolis.bg/b2c/details/14443/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47ET5E-3D-LED---да... с 50 лева е над посочената от Вас сума,но определено си заслужава и би задоволил ,,изискванията Ви,,...ПП.Темата Ви е в грешен раздел според заглавието,но това да си го преценят модераторите дали да я преместят :)

Поне 46-47 инча ?!? Ти добре ли си ?

Максимум 46 инча,минимум 32. Един 42" ще е идеален.

Иначе да,Самсунг според мен са най-добрите. След тях - Сони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този има пасивно 3д, мисля ако си фен на 3д-то препоръчвам нещо от сорта samsung 6 серия телевизори те са на тази цена която си определил 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да усетиш ефекта на 3D  ти трябва телевизор минимум 40-42 инча.

Има достатъчно теми във нета за предимствата и недостатъците на активното и пасивното 3D така че сам може да си отговориш на въпроса-каква марка ти трябва.

Не си посочил лед или плазма търсиш.

Ако помещението в което ще гледаш телевизора е по-тъмно и ако върху екрана на тв. няма да има директна слънчева светлина аз лично бих те посъветвал  да си вземеш плазма( Панасоник са най-добрите в това отношение).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има само един модел предложен. Аз също го подкрепям! А хора които само мислят е добре да не дават съвети и да казват кой е добре и кой не е! Много си малък, за да раздаваш диагнози синко! А и не разбираш от такава техника!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37-40 инча,не повече.няма да става разноглед.ел джи не е добре.панасоник или самсунг други марки- няма!!!!!!!!!!

Как така реши , че самсунг и панасоник и други марки няма - добре ,че ЛГ произвеждат понели, че да може марки като панасоник и сони да си продават телевизорите!

За разстоянието от което ще се гледа 46 инча е добър размер , но щом ще се ползва и временно за монитор и да се чете на него ви саветвам да се спрете на 42 инча!

Като размер ще ви свърши работа , и парите стигат да вземете висок клас серия телевизор в този размер ,за 46 инча ще ви трябва още някоя стотачка отгоре!

Иначе аз предлагам да се спрете на някои от тези модели!

LG 42LA660S

TOSHIBA 42WL968

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне 46-47 инча ?!? Ти добре ли си ?

Максимум 46 инча,минимум 32. Един 42" ще е идеален.

Иначе да,Самсунг според мен са най-добрите. След тях - Сони.

Според заглавието на темата се предполага ТВ да се ползва предимно за такъв,а от първия му пост (на автора) се разбира ,че евентуално може да се ползва и като монитор за четене ,което не означава ,че ще се ,,забие,, пред него за да може да чете ---той си е и написал ,,от такава дистанция,,!!!  Що не вземеш да се поограмотиш малко и тогава да пишеш?Например  това би ти било полезноhttp://www.peter.and.bilyana.net/TVCalculator/ Иначе благодаря добре съм.Ти как си? Последното ти изречения няма въобще да го коментирам!  Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка, както и предполагах, мненията са много. Искам да помоля да пишат хора, които притежават тв с посочените параметри: 40" 3д, смарт. Споделете впечатленията си и естествено каква е марката на тв, защото това ми е най-големия Х засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не сте ограничен от пространството,в което ще бъде телевизорът,тогава вземете най-големият възможен размер.

Аз съм с 40 инчов телевизор.Гледам от около 2,50-2,70 метра.На вторият месец почна да ми малее.Днес видях едно 40-инчово  3Д тв,в Метро.Ами с тая тънката рамчица,която има,телевизорът хич не изглеждаше голям.

Ах да,и с изискването кои хора да пишат,ами сериозно ограничавате кръгът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка, както и предполагах, мненията са много. Искам да помоля да пишат хора, които притежават тв с посочените параметри: 40" 3д, смарт. Споделете впечатленията си и естествено каква е марката на тв, защото това ми е най-големия Х засега.

Както каза колегата по-горе не се спирай на 40" ,парите позволяват дори и 46" да се вземe , но моя съвет е да се спреш на ЛГ-то което ти предложих в предния ми пост!

Телевизора е висок клас модел , с доста атрактивен дизайн , в цената са включени стенния говорител и Magic Motion Control ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Иначе аз предлагам да се спрете на някои от тези модели!

LG 42LA660S...

...Телевизора е висок клас модел ...

Това LG от поста ти си е точно среден клас телевизор :серия и клас

• 9 - флагманска серия
  • 8 - върхова серия
  • 7 - горна серия
  • 6 - средна серия
  • 5 - средна серия
  • 4 - бюджетна серия
  • 3 - бюджетна серия
  • 2 - базова серия

Моля не се ,,изказвайте,, просто ей така,за да има някакво мнение!Само заблуждавате питащите така!Нищо лично,но си преставете Вие да сте питащ и да бъдете така заблуден.Как ще се чувствате?Нека все пак се дават обективни мнения-мисля така е правилно.Да -всеки има право на такова,но нека е обосновано и не-заблуждаващо! Това за да е наистина в интерес на питащия!Иначе просто се разтягат локуми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така значи след дълги размисли за марка си избрах LG. Но сега проблемът е между два модела

LG 42LA620S и 42LA660S

Така, значи първия е с Direct LED подсветка, а другия Edge LED. Според мене това не е толкова важно. Другото е, че единия е MCI 200Hz срещу MCI 400Hz, за което четох, че няма разлика и са реално 50Hz!!! в което се съмнявам малко.

И последно, ако някой може да изкаже компетентно мнение, дали реално има съществена разлика между двата модела, освен, че 2рия е с почти 300лв по-скъп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"И последно, ако някой може да изкаже компетентно мнение, дали реално има съществена разлика между двата модела, освен, че 2рия е с почти 300лв по-скъп!"

А защо е по-скъп с цели...300 лева? не са 3, а 300!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай 660 по-добър е от двата. Eddge LED е по-нова технология. По принцип подреждането в сайта на LG е от по-новите към по-старите. Колкото по-нагоре е въпросния модел, толкова по-нов е. http://www.lg.com/bg/3d-tv http://www.lg.com/bg/compare/compare.lg?category=/bg/televizori

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.