Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи, положението е следното, възнамерявам да си взема такъв тв. Ще го гледам от около 3м, мисля да го ползвам и като помощен монотор към компа, т.е. Да може да се 4ете добре от такава дистанция. Та, се чудя между 32" и 40". Другото, общо взето основното, е марката... Прочетох доста неща, поогледах някой тв-та и се колебая ве4е доста за марката LG май не са лоши, за самсунг има много негативни и положителни мнения. Ако можете да помогнете в избора, ще съм благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такова разстояние (3м) сте поне за 46-47 инча!Та...от мен предложението е ...http://www.technopolis.bg/b2c/details/14443/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47ET5E-3D-LED---да... с 50 лева е над посочената от Вас сума,но определено си заслужава и би задоволил ,,изискванията Ви,,...ПП.Темата Ви е в грешен раздел според заглавието,но това да си го преценят модераторите дали да я преместят :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37-40 инча,не повече.няма да става разноглед.ел джи не е добре.панасоник или самсунг други марки- няма!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такова разстояние (3м) сте поне за 46-47 инча!Та...от мен предложението е ...http://www.technopolis.bg/b2c/details/14443/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L47ET5E-3D-LED---да... с 50 лева е над посочената от Вас сума,но определено си заслужава и би задоволил ,,изискванията Ви,,...ПП.Темата Ви е в грешен раздел според заглавието,но това да си го преценят модераторите дали да я преместят :)

Поне 46-47 инча ?!? Ти добре ли си ?

Максимум 46 инча,минимум 32. Един 42" ще е идеален.

Иначе да,Самсунг според мен са най-добрите. След тях - Сони.

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този има пасивно 3д, мисля ако си фен на 3д-то препоръчвам нещо от сорта samsung 6 серия телевизори те са на тази цена която си определил 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да усетиш ефекта на 3D  ти трябва телевизор минимум 40-42 инча.

Има достатъчно теми във нета за предимствата и недостатъците на активното и пасивното 3D така че сам може да си отговориш на въпроса-каква марка ти трябва.

Не си посочил лед или плазма търсиш.

Ако помещението в което ще гледаш телевизора е по-тъмно и ако върху екрана на тв. няма да има директна слънчева светлина аз лично бих те посъветвал  да си вземеш плазма( Панасоник са най-добрите в това отношение).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има само един модел предложен. Аз също го подкрепям! А хора които само мислят е добре да не дават съвети и да казват кой е добре и кой не е! Много си малък, за да раздаваш диагнози синко! А и не разбираш от такава техника!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

37-40 инча,не повече.няма да става разноглед.ел джи не е добре.панасоник или самсунг други марки- няма!!!!!!!!!!

Как така реши , че самсунг и панасоник и други марки няма - добре ,че ЛГ произвеждат понели, че да може марки като панасоник и сони да си продават телевизорите!

За разстоянието от което ще се гледа 46 инча е добър размер , но щом ще се ползва и временно за монитор и да се чете на него ви саветвам да се спрете на 42 инча!

Като размер ще ви свърши работа , и парите стигат да вземете висок клас серия телевизор в този размер ,за 46 инча ще ви трябва още някоя стотачка отгоре!

Иначе аз предлагам да се спрете на някои от тези модели!

LG 42LA660S

TOSHIBA 42WL968

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне 46-47 инча ?!? Ти добре ли си ?

Максимум 46 инча,минимум 32. Един 42" ще е идеален.

Иначе да,Самсунг според мен са най-добрите. След тях - Сони.

Според заглавието на темата се предполага ТВ да се ползва предимно за такъв,а от първия му пост (на автора) се разбира ,че евентуално може да се ползва и като монитор за четене ,което не означава ,че ще се ,,забие,, пред него за да може да чете ---той си е и написал ,,от такава дистанция,,!!!  Що не вземеш да се поограмотиш малко и тогава да пишеш?Например  това би ти било полезноhttp://www.peter.and.bilyana.net/TVCalculator/ Иначе благодаря добре съм.Ти как си? Последното ти изречения няма въобще да го коментирам!  Приятен ден!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка, както и предполагах, мненията са много. Искам да помоля да пишат хора, които притежават тв с посочените параметри: 40" 3д, смарт. Споделете впечатленията си и естествено каква е марката на тв, защото това ми е най-големия Х засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не сте ограничен от пространството,в което ще бъде телевизорът,тогава вземете най-големият възможен размер.

Аз съм с 40 инчов телевизор.Гледам от около 2,50-2,70 метра.На вторият месец почна да ми малее.Днес видях едно 40-инчово  3Д тв,в Метро.Ами с тая тънката рамчица,която има,телевизорът хич не изглеждаше голям.

Ах да,и с изискването кои хора да пишат,ами сериозно ограничавате кръгът.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка Хм, благодаря ви за мненията, но като цяло се спирам на 40". А за марка, както и предполагах, мненията са много. Искам да помоля да пишат хора, които притежават тв с посочените параметри: 40" 3д, смарт. Споделете впечатленията си и естествено каква е марката на тв, защото това ми е най-големия Х засега.

Както каза колегата по-горе не се спирай на 40" ,парите позволяват дори и 46" да се вземe , но моя съвет е да се спреш на ЛГ-то което ти предложих в предния ми пост!

Телевизора е висок клас модел , с доста атрактивен дизайн , в цената са включени стенния говорител и Magic Motion Control ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Иначе аз предлагам да се спрете на някои от тези модели!

LG 42LA660S...

...Телевизора е висок клас модел ...

Това LG от поста ти си е точно среден клас телевизор :серия и клас

• 9 - флагманска серия
  • 8 - върхова серия
  • 7 - горна серия
  • 6 - средна серия
  • 5 - средна серия
  • 4 - бюджетна серия
  • 3 - бюджетна серия
  • 2 - базова серия

Моля не се ,,изказвайте,, просто ей така,за да има някакво мнение!Само заблуждавате питащите така!Нищо лично,но си преставете Вие да сте питащ и да бъдете така заблуден.Как ще се чувствате?Нека все пак се дават обективни мнения-мисля така е правилно.Да -всеки има право на такова,но нека е обосновано и не-заблуждаващо! Това за да е наистина в интерес на питащия!Иначе просто се разтягат локуми...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така значи след дълги размисли за марка си избрах LG. Но сега проблемът е между два модела

LG 42LA620S и 42LA660S

Така, значи първия е с Direct LED подсветка, а другия Edge LED. Според мене това не е толкова важно. Другото е, че единия е MCI 200Hz срещу MCI 400Hz, за което четох, че няма разлика и са реално 50Hz!!! в което се съмнявам малко.

И последно, ако някой може да изкаже компетентно мнение, дали реално има съществена разлика между двата модела, освен, че 2рия е с почти 300лв по-скъп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"И последно, ако някой може да изкаже компетентно мнение, дали реално има съществена разлика между двата модела, освен, че 2рия е с почти 300лв по-скъп!"

А защо е по-скъп с цели...300 лева? не са 3, а 300!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай 660 по-добър е от двата. Eddge LED е по-нова технология. По принцип подреждането в сайта на LG е от по-новите към по-старите. Колкото по-нагоре е въпросния модел, толкова по-нов е. http://www.lg.com/bg/3d-tv http://www.lg.com/bg/compare/compare.lg?category=/bg/televizori

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.