Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Искам да заснемам преходите с колело (по-гладка настилка), преходи пеша и различни любителски клипове. И сега си търся хубава камера за около 500 лева максимум 600. Разглеждам вариантите в emag. Харесах си няколко от там, но не знам дали са хубави и искам вашето мнение JVC GZ-E105BEUJVC GZ-E305BEUCanon Legria HF R406. Нещо подобно можеби. Предложете и някои свои варианти. Няма да се занимавам професионално най-вече любителско видео.

Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://shop.mobile.bg/7262-gopro-hero3-white-edition.html е предназначена точно за това. Разгледайте, има хиляди видеа в ютуб, заснети с тази камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата изглежда добра, но когато съм пеша бих искал да виждам какво точно записвам. И все пак за колелото е много добра.

btw Току що обърнах внимание, че има приложение за смартфони към GoPro. Ако няма други предложение ще се спра на тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата изглежда добра, но когато съм пеша бих искал да виждам какво точно записвам. И все пак за колелото е много добра.

btw Току що обърнах внимание, че има приложение за смартфони към GoPro. Ако няма други предложение ще се спра на тази.

Като качество, записа е уникален. Не знам каква е разликата между трите версии (White, Silver и Black), знам само, че са на различни цени, така че направете проучване, за да изберете най-подходящата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми разликата е в качеството, Black Edition може да снима 1080p с 60 fps/4k с не знам колко fps. White Edition снима максимум 1080p в 30 fps / 720p в 60 fps и т.н. Само едно не ми е ясно, това устройство за Wi-Fi, което се слага на гърба с камерата ли върви или е отделно. Ако е отделно ми идва доста над бюджета понеже освен камерата и у-вото за Wi-Fi трябва да се вземе и стойка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е включено в комплекта HERO3: White Edition • Водоустойчив до 60 м кейс с плоска леща • Презареждаща се Li-ion батерия • QR щипка • 1 права лепенка • 1 извита лепенка • Подбрани аксесоари за закрепяне • USB кабел за зареждане

Това е, което е в комплекта на бялата версия, а Wi-Fi модула е вграден в корпуса на камерата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Открих това Mobius CameraЩе се разчета да видя какво точно може какви са предимствата/недостатъците. На мен ми харесва, че е малка удобна. Мога да я ползвам дори и за камера за компютъра (може би за skype не съм сигурен, трябва да проверя). Какво ви е мнението според вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Открих това Mobius CameraЩе се разчета да видя какво точно може какви са предимствата/недостатъците. На мен ми харесва, че е малка удобна. Мога да я ползвам дори и за камера за компютъра (може би за skype не съм сигурен, трябва да проверя). Какво ви е мнението според вас.

От далече се вижда, че е китайска. Цената и е добра, но с тази батерия 500mAh не звучи много убедително. Възможно е да се окаже лоша покупка и е гарантирано, че ще имаш проблеми, дори и такива, които могат да се преглътнат, докато GoPro дори може да снима под вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.