Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vankata83

Избор на монитор

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да пенсионирам стария си монитор Philips 190 X7  и съм се спрял на този монитор с телевизор: http://www.technopolis.bg/b2c/details/12341/P11090104/Televizor-LG-22MA53D-PZ-TV+MONITOR . Идеята е да се ползва и за монитор и за телевизор. Какво мислите за избора? Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че избора е добър. Имаш IPS панел, добра цена и телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че избора е добър. Имаш IPS панел, добра цена и телевизор.

И 5 години гаранция, до 29-ти Септември. И аз мисля, че ще е добър монитор/телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари е супер, а и с 5г. гаранция. :)  Имам преки впечетления от 23"LG IPS, но без тунер и мога само хубави неща да кажа. Картината е страхотна, видимостта почти от всякакъв ъгъл е идеална. Според мен за тези пари е най-доброто на пазара. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес взех последната бройка от Технополис. Наистина, картината е на много високо ниво, а и телевизията приема много добре. До другите монитори ясно се открояваше наситеният му и плътен цвят, както и истинското черно без никакво осветяване. Ако някой е решил, горещо го препоръчвам. Само една забележка: Звука му е много слаб, но при тези размери и тегло няма какво повече да се очаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.