Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да пенсионирам стария си монитор Philips 190 X7  и съм се спрял на този монитор с телевизор: http://www.technopolis.bg/b2c/details/12341/P11090104/Televizor-LG-22MA53D-PZ-TV+MONITOR . Идеята е да се ползва и за монитор и за телевизор. Какво мислите за избора? Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че избора е добър. Имаш IPS панел, добра цена и телевизор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че избора е добър. Имаш IPS панел, добра цена и телевизор.

И 5 години гаранция, до 29-ти Септември. И аз мисля, че ще е добър монитор/телевизор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари е супер, а и с 5г. гаранция. :)  Имам преки впечетления от 23"LG IPS, но без тунер и мога само хубави неща да кажа. Картината е страхотна, видимостта почти от всякакъв ъгъл е идеална. Според мен за тези пари е най-доброто на пазара. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес взех последната бройка от Технополис. Наистина, картината е на много високо ниво, а и телевизията приема много добре. До другите монитори ясно се открояваше наситеният му и плътен цвят, както и истинското черно без никакво осветяване. Ако някой е решил, горещо го препоръчвам. Само една забележка: Звука му е много слаб, но при тези размери и тегло няма какво повече да се очаква.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.