Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tedkos

Как се прави Minecraft сървър?

Препоръчан отговор

Ако някой може да ми обясни или дори да направи един за мен защото клипчетата в youtube не ми помагат ако някой има съвет да сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със рутер ли си или на кабел искаш ли да влизат твой приятели или искаш само ти да си влизаш

искам да влизат и съм с рутер но имам и компютър който е с кабел с който стане все ми е едно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или използваш Feed The Beast платформата и от там избираш пакет с модове, който искат да подкараш като сървър. Поне около 10 пакета имаха и сървър конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами лесно е значи с кабела ще ти е по лесно затова ще ти кажа как се прави с кабел значи влизаш тук http://wiki.bukkit.org/Setting_up_a_server  и  и даваш на долу и теглиш това 1. Download CraftBukkit's latest recommended build: CraftBukkit - Recommended Build 2. Put the .jar file in the directory you'd like the server to run from 3. Open a text editor such as Notepad and type: после след като го истеглиш го хващаш от браузарут ти и го поставяш на декстопа ти после правиш 1 папка няма значение какво е името поставяш онзи файл които изтегли в тази папка също правиш 1 текстов документ и го кръстиш run  в него поставяш това java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE натискаш и го записваш на същото място но го кръстиш така run.bat  след това би трябвало да ти се заредят нови файлове в тази папка намираш и го пускаш чрез notepad  вътре са настройките на сървърът и ти си ги нагласяш както искаш на online mode  задълително е false освен ако не си със купена игра на сървър ип пишеш ип то на сървъра за да е със реално ип влизаш тук http://whatismyipaddress.com/ и копираш ип то поставяш го там но след него пишеш :25565 това е порта на минецрафт и това ип даваш на приятелите ти и си готов ако има още нещо пиши на лс

Назнам защо но не иска да се отвори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даи скаип братле ще ти направя сичко аз

tedi9922 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си учителя ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тука не си познал аз кога съм играл маинкрафт ти си бил ....

Не че нещо.но сега си 6клас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички разчитахме на "simeonn" и затова така се получи..  

Как се прави minecraft server Как се прави Minecraft Сървър: 1.Сваляте си CraftBukkit от http://dl.bukkit.org/latest-rb/craftbukkit.jar 2.Сваляте си Notepad++ от http://notepad-plus-plus.org/ 3.Инсталирате си Notepad++ 4.Слагате файла от CraftBukkit-a папка по желание. 5.Отваряте Notepad++ вътре пишете ето това: @ECHO OFF SET BINDIR=%~dp0 CD /D "%BINDIR%" "%ProgramFiles%Javajre6binjava.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar PAUSE или @ECHO OFF SET BINDIR=%~dp0 CD /D "%BINDIR%" "%ProgramFiles(x86)%Javajre6binjava.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar PAUSE 6.Запазвате написаното като run.bat в папката където е CraftBukkit-a. 7.Пускате сървъра от run.bat и сте готови!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо сървърът на Minecraft непрекъснато ми се изключва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо даваш hamachi като момчето пита защо се изключва сървъра няма нищо общо с изкл на сървъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо даваш hamachi като момчето пита защо се изключва сървъра няма нищо общо с изкл на сървъра

Аз отговарям на автора на темата, не на тоя Dodo69, който му се намесва в темата. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...