Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ouladsa

Проблем с забиване на Fifa 08

Препоръчан отговор

С лаптоп съм на снимката която съм качил е информацията на лаптопа градусите са му добре тъй като е на специална охлаждаща поставка с постояно работещ климатик в стаята на 20 - градуса. Мисля че покрива изискванията на даденият лаптоп , а защо просто самата игра върви тежко , подкарвах PES 13 , а просто сега защо така... 

post-340661-0-70845500-1378138338_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Какъв е лаптопа.? 2.Дайте снимка на температурите. С помощта на програмата (AIDA64).!? 3.За какво сте дали снимка от програмата "CCleaner".? С нея ли проверявате градусите.?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Какъв е лаптопа.? 2.Дайте снимка на температурите. С помощта на програмата (AIDA64).!? 3.За какво сте дали снимка от програмата "CCleaner".? С нея ли проверявате градусите.?  :D

:D извинете, Лаптопа е Acer Aspire 5551 Series , извинето ако това не е цялата информация но просто лаптопа е на 2 3, годинки запазен е но просто стикера където е с данните му е леко изтъркан заради премахването на протектора и на гърба успях само това да видя.Към тока е включен , но е и с Батерия тъй като в селото което съм в момента заради ваканцията тока има моменти когато прекъсва и просто знам че не е полезно за батерията но иначе може лаптопа да изгори.

Лаптопа се чисти преинсталира и не мисля че е замърсен.Между другото на този лаптоп подкарвах такива игри които сега на доста големи геймърски компютри правят проблеми , четох старите коментари с двуядрен процесор както виждате подкарах без проблеми Medal of Honor 2010 ,а един приятел с четериядрен компютър нов , с яка видеокарта му сече , подкарвах и Sniper Ghost Warrior просто сега обаче почна нещо да ми сече PES 13 , а преди ми вървеше без проблем както казах и почнах да се съмнявам тези които този път ми преинсталираха драйвърите ли са забравили незнам , теглих програма която автоматично засича за драйвъри , но пише , че всичко е свалено и инсталирано за драйвърите мисля че беше AMD SEARCH нещо си. :)

post-340661-0-57248100-1378192437_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СЪЖЕЛЯВАМ за занимаването оправих проблема след като съм дал плановете , натиснал съм да хаби по малко енергия и то ми намалявало системните изисквания на лаптопа и сега като дадох на High performance всичко xвърчи! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.