Премини към съдържанието
Testforfun

Избор на слушалки + микрофон (нов бюджет)

Препоръчан отговор

Трябват ми нови слушалки до 70 лева.

За сега съм се спрял на  SteelSeries 3H VR.

Също така ще си взимам нова мишка + клавиатура + подложка за мишката.

Спрял съм се на :

Подложка - A4Tech Bloody B-071 (специално за мишката)

Мишка - A4Tech Bloody V7

Клавиатура -  A4Tech X7 G300 

Слушалките трябва да имат добър микрофон.

Мнение да ми дадете ? Предложения ? 

Благодаря предварително !

Редактирано от Testforfun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 30лв. каквото и да вземеш не се надявай на качество. Изпробвай и виж дали ще са ти удобни на главата, особено ако прекарваш повече време с тях. Аз също много се чудих какви евтини слушалки да взема на сина, че прекарва доста време играейки LoL и WoW, ама накрая реших, че няма смисъл на всеки месец-два да давам по 15лв и му взех SteelSeries 3H VR. Все пак хвърли едно ухо на Hama uRage xPlode. Поне на теория изглеждат добре.

За мишка и клавиатура също - гледай да са ти удобни на теб, че веки е с различно големи ръце и са му удобни различно големи мишки, както и всеки харесва клавиатури с различен ход и големина на бутоните. Иди в някой голям магазин и разгледай на живо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 30лв. каквото и да вземеш не се надявай на качество. Изпробвай и виж дали ще са ти удобни на главата, особено ако прекарваш повече време с тях. Аз също много се чудих какви евтини слушалки да взема на сина, че прекарва доста време играейки LoL и WoW, ама накрая реших, че няма смисъл на всеки месец-два да давам по 15лв и му взех SteelSeries 3H VR. Все пак хвърли едно ухо на Hama uRage xPlode. Поне на теория изглеждат добре.

За мишка и клавиатура също - гледай да са ти удобни на теб, че веки е с различно големи ръце и са му удобни различно големи мишки, както и всеки харесва клавиатури с различен ход и големина на бутоните. Иди в някой голям магазин и разгледай на живо.

Как е микрофона при тези слушалки, които си взел за сина си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да дам 70 лева за слушалки + микрофон. Спрях се на SteelSeries 3H VR. Чух само, че не са удобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ozone Onda ST   ревю

SHARKOON DARKGLIDER LASER ревю

PAD SHARKOON DARKGLIDER в горното ревю го има и пада

SHARKOON SKILLER GAMING USB   ревю

Предложение което е приблизително на цената на тези в поста ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А каква Ви е целта, за да ползвате слушалки + микрофон? Ако е за разговор през Скайпа и други такива, не е ли по- удобно да сте с камера, на която има вграден микрофон. Няма кабели до главата и е много удобно.  Това беше предположение и предложение от моя страна. Една добра HD камера с микрофон би Ви вършила отлична работа. Пример:  Logitech C270

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква Ви е целта, за да ползвате слушалки + микрофон? Ако е за разговор през Скайпа и други такива, не е ли по- удобно да сте с камера, на която има вграден микрофон. Няма кабели до главата и е много удобно.  Това беше предположение и предложение от моя страна. Една добра HD камера с микрофон би Ви вършила отлична работа. Пример:  Logitech C270

Не е това целта ми. Ще записвам видеа за youtube. Камера си имам, но много рядко я използвам.(когато говоря с роднини)

Playalistic, микрофона на SteelSeries 3H е по-добър. A4Tech Bloody изглежда по-добре от това, което ти ми предложи. Клавиатурата ми хареса, ще разгледам повече за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.slushalki.net/shop/kompyutarni-slushalki/slushalki-s-mikrofon/media-tech-mt3546-balance-detail - Media-Tech MT3546 Balance - Много са хубави тези, цената 30лв. имат микрофон и са доста удобни.

Редактирано от LuboRusev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.slushalki.net/shop/kompyutarni-slushalki/slushalki-s-mikrofon/media-tech-mt3546-balance-detail - Media-Tech MT3546 Balance - Много са хубави тези, цената 30лв. имат микрофон и са доста удобни.

В понеделник си взех SteelSeries  3H. :) Забравих да кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.