Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

4erpaka

проблем с флашка

Препоръчан отговор

флашката си работеше както трябва но ми трябваше да си инсталирам ОС и я използвах нея и след това радиото в колата не я чете... на компютъра всичко е точно, но на касетофон или трансмитър и не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Най вероятно като си я направил бутваща са се изтрили системните и настройки и кодеци. Пробвай да я Форматираш. Ако не лично според мен вече няма да става за ползване с касетофони и други CD или DVD плеъри.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Най вероятно като си я направил бутваща са се изтрили системните и настройки и кодеци. Пробвай да я Форматираш. Ако не лично според мен вече няма да става за ползване с касетофони и други CD или DVD плеъри.

Поздрави!

Няма ли вариант да се инсталират обратно кодеците и настройките ? Пробвах с форматиране на NTFS FAT32, по подразбиране едно и също. Дава ми ERROR 23 на плейъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямал съм подобен случай и не знам какво може да се направи. Ако греша да ме поправи някой, ама според мен връщане няма. Ако искаш прочети тук за кодеците като цяло. Може и да има някоя програма с която да можеш да и върнеш системните настройки.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

флашката си работеше както трябва но ми трябваше да си инсталирам ОС и я използвах нея и след това радиото в колата не я чете... на компютъра всичко е точно, но на касетофон или трансмитър и не работи.

На касетофона няма ли функция за форматиране на флашката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На касетофона няма ли функция за форматиране на флашката?

не знам съмнява ме, Pioneer e.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте да я форматирате с една програма-  HP USB Disk Storage Format Tool  http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плеърите за коли разпознават само Fat32 като файлова система. Точно там ти е проблема. Ако си правил инсталация на 7 или 8 флашчето е било форматирано от инструмента на Майкрософт в NTFS file system. Никакви кодеци и тем подобни глупости не ти трябват. Директно форматираш флашчето в Fat32 и проблемите със разпознаването му на плеъра в колата би трябвало да престанат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.