Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички. Възможно ли е да ми препоръчате навигация или таблет с които да мога спокойно да пътувам из България. Не ми трябва максимална прецизност и точност на GPS, по-скоро минималното с което мога да се оправям из големите градове в страната. Ще се радвам да видя вашите предложения. Благодаря Ви! За бюджет колкото се може по-евтино и за двата варианта таблет или навигация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимаш си един Garmin и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтиният вариант - Nokia 5230 втора употреба за 60-70 лв :) . Имам такава, с инсталиран Sygic mobile maps 10 и подробна карта на NavTeq, преди две години съм обиколил с нея цялото черноморско крайбрежие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не съм бил достатъчно конкретен, извинете ме. Предложете ми навигация до 150 лв. или таблет, който може да изпълнява функциите на навигация. Разбирам, че цената за такъв таблет е по-висока искам да видя предложения :) . Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки таблет с операционна система и GPS приемник може да изпълнява функциите на навигация. Но пък, от друга страна, колкото е по-евтин, толкова по-некачествена е изработката, и рискът от дефекти и проблеми е по-голям. Така че не ти препоръчвам таблет до 150 лв, освен ако не намериш някой втора употреба от по-известна марка.

При навигациите общо взето работата е същата - колкото плащаш, толкова получаваш ;) . Може да погледнеш Prestigio GeoVision 4050. Поне имаш 2 години гаранция, и ако се развали, подлежи на ремонт или подмяна. След това ще знаеш, че си е изплатила парите, и можеш спокойно да я хвърлиш :) 

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки таблет с операционна система и GPS приемник може да изпълнява функциите на навигация. Но пък, от друга страна, колкото е по-евтин, толкова по-некачествена е изработката, и рискът от дефекти и проблеми е по-голям. Така че не ти препоръчвам таблет до 150 лв, освен ако не намериш някой втора употреба от по-известна марка.

При навигациите общо взето работата е същата - колкото плащаш, толкова получаваш ;) . Може да погледнеш Prestigio GeoVision 4050. Поне имаш 2 години гаранция, и ако се развали, подлежи на ремонт или подмяна. След това ще знаеш, че си е изплатила парите, и можеш спокойно да я хвърлиш :)

Значи тази навигация е добра оферта?А ще има ли карти на България и т.н?Или трябва да се слагат след покупката?

Редактирано от trqbvatiaccount (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тази навигация е добра оферта?А ще има ли карти на България и т.н?Или трябва да се слагат след покупката?

Не, не е добра - най-евтината е :)

Добра оферта е Garmin NUVI 50 например.

И двете се продават с карти на България.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PRESTIGIO GeoVision 5050, 5"

Тази върши ли работа?

Редактирано от trqbvatiaccount (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PRESTIGIO GeoVision 5050, 5"

Тази върши ли работа?

Имам и друг въпрос,мога ли да заредя картата с wi-fi веднъж при началото на пътуване и после да си пътувам със вече заредената карта и машрут,без да ми е нужен постоянно интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и друг въпрос,мога ли да заредя картата с wi-fi веднъж при началото на пътуване и после да си пътувам със вече заредената карта и машрут,без да ми е нужен постоянно интернет?

Извинете за спама,но никои ли не може да отговори на този въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе какъв интернет ви гони?... Тези евтините Prestigio-та нямат интернет! Купувате ги с карта, и така ги ползвате. Ако искате да я ъпдейтнете, минавате през не знам какви си галимации в някакъв руски сайт. И ако там има ъпдейт, и успеете да си го свалите и инсталирате - ще го ползвате. Цялата работа се прави през компютър.

А като сте на път - имате си карта в устройството, ползвате нея. Задавате ѝ цели, и карате по изчисления маршрут. Няма Wi-Fi, няма интернет. Толкоз.

Ако искате да сваляте карти през устройството, да ползвате Wi-Fi на него, да можете да си инсталирате софтуер по избор и карти по избор - давате малко повече пари, купувате си таблет с Android и GPS приемник, и отивате да помолите бай Google да ви обясни как стават тия неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе какъв интернет ви гони?... Тези евтините Prestigio-та нямат интернет! Купувате ги с карта, и така ги ползвате. Ако искате да я ъпдейтнете, минавате през не знам какви си галимации в някакъв руски сайт. И ако там има ъпдейт, и успеете да си го свалите и инсталирате - ще го ползвате. Цялата работа се прави през компютър.

А като сте на път - имате си карта в устройството, ползвате нея. Задавате ѝ цели, и карате по изчисления маршрут. Няма Wi-Fi, няма интернет. Толкоз.

Ако искате да сваляте карти през устройството, да ползвате Wi-Fi на него, да можете да си инсталирате софтуер по избор и карти по избор - давате малко повече пари, купувате си таблет с Android и GPS приемник, и отивате да помолите бай Google да ви обясни как стават тия неща.

Нека да запазим добрия тон.Първо наясно съм,че масово навигациите нямат и-нет,но той и не им трябва. Питането ми беше за ТАБЛЕТ с GPS,който да се използва за навигация.И преди да тръгне човек на път,да си зареди машрута с Wi-fi,и да си стигне до дестинацията,без да се налага да ползва 3G.Но не съм сигурен дали нещата работят така,затова питам.Ако някой знае,нека сподели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питането ми беше за ТАБЛЕТ с GPS,който да се използва за навигация.И преди да тръгне човек на път,да си зареди машрута с Wi-fi,и да си стигне до дестинацията,без да се налага да ползва 3G.Но не съм сигурен дали нещата работят така,затова питам.Ако някой знае,нека сподели...

И кой ти е казал, че преди да тръгнеш на път, трябва да зареждаш маршрути с Wi-Fi? :)

През интернет (независимо какъв) си сваляш само по-различна версия на картата. След като я заредиш в устройството, не ползваш интернет - никакъв.

Как да го обясня по-просто?...  :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля,изтриите темата.

Защо се отказваш толкова лесно,отиваш в магазина и си избираш таблет, от нета си сваляш навигация за Андроид, да речем, Sygic,Garmin,Navigon,Igo и карти към нея.Но аз ти препоръчвам първата от посочените от мен.Ако се затрудниш пиши на ЛС,но първо си купи таблета с GPS,

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.