Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

byffer

Нова кофигурация до 500-600лв.

Препоръчан отговор

Здравейте,реших да си закупя нов комп и се нуждая от вашата помощ,разполагам с бюднет до 600лв.Компюъра ще се използва предимно за Он-лайн игри,скайп,филми...от моят комютър най-вероятно ще мога да използвам ХАРД-Диск и евентуално кутия искам ако можете да ми препоръчате примерни компютри за следните цели по-горе така като не съм много запознат с процесори,видео-карти... благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодарско а да запитам могат ли от този сайт да ми го сглобят защото както казах по-горе не съм много опитен в тези неща и да попитам този процесор е с вградено видео нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам да успеят без кутия и без диск:)

Видеото е вградено, но според мен, достатъчно за целите:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:
AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX
ASROCK FM2A75M-DGS BULK FM2
2X4G DDR3 1600 A-DATA
CM K350 W/600W PSU
1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

Обща стойност - 608.40 лв. с ДДС

AMD-A8-5600K разполага с вградена HD 7560D, която ще е достатъчно за целите.

Вграденото видео на I5-4430 3.0G Vs AMD A8-5600K

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане с това дъно и тая кутия. Трябва му микро дъно - GB GA-F2A55M-HD2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лошо все пак автора да сподели какви са кутията и харда! И ако има старо захранване какво е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да разбера тези неща,какви са знам само,че хард диска ми е 300ГБ неможах да ги намеря в Евереста,ако може помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори капака и виж лепенката на харда. Ако пише SATA значи става. 

На захранването също има лепенка на която пише всичко необходимо. 

пс. Еверест отдавна няма. Новите версии на програмата са със името AIDA64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images.php?images/309/6524309l.jpg  Ето направих снимка на захранването така като не рабирам кое по точно трябва да се гледа,а за хард диска не видях никъде да пише САТА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването не е лошо но не ти върши работа понеже е слабо за новата конфигурация. Всъщност ако взимаш нещо с вградена графика ще свърши работа. Предложеното от tahumba е най-икономично. 

Сега дай снимка и на харда като гледай надписите на лепенката да се разчитат. Може да снимаш и кабелите които излизат от него ако ти е по-лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да а как мога да разбера дали кутията ще ми свърши работа и има ли нужда да давам 30-50-100лв за нова кутия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на tahumba е с микро дъно та дори кутията да е малка ще се събере. Захранването също е достатъчно. Не трябва и сериозно охлаждане понеже няма видеокарта.

Ако някой ден тръгнеш да купуваш някво сериозно видео тогава вече ще се наложи смяната и на двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно искам да запитам от този сайт не е ли малко рисковано така по интернет да ги поръчвам и нямат ли в Варна някъде офис?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images.php?images/309/6524309l.jpg  Ето направих снимка на захранването така като не рабирам кое по точно трябва да се гледа,а за хард диска не видях никъде да пише САТА

Снимай и кабела на харда ние ще видим какъв е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ако имаха хиляди офиси и цените им щяха да са различни. Виждаш ги какви са частите запиши си ги на листче и ходи до близката фирма ако ти се дават повече пари.

Фирмите във Варна пак ще ги поръчат от тук но ще си сложат по-сериозна надценка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, няма нужда да се набутваш с уж четириядрена печка амд, напълно достатъчен ще е Pentium, а и с възможност за ъпгрейд поради новия сокет 1150.

ASROCK H81M-DGS /1150
G3220 3GHZ/3M/BOX/1150
4GB DDR3 1600 A-DATA
ASUS HD7770-1GD5
RAIDMAX SUPER ALTAS ATX-295B Middle Tower
Corsair 430W Builder Series CX V2 430W

Обща стойност - 609.91 лв. с ДДС

Ако държиш на старата кутия, може да вземеш още 4 ГБ рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията,ще ги прегледам пак и ще се консултирам с "началника" хехе :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.