Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Twingo™

"връзка между компютри"

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги.

Извинете за голямото количество теми, които пускам напоследък, но открих много проблеми и сега търся как да ги разреша.

Проблемът е доста странен, но ще опитам да го обясня.

Преди известно време (около седмица), си направих форум вэв forumatic.com. Във въпросния форум съм влизал единствено от този компютър, от който пиша сега, който ще нарека комп 1.

Няколко пъти съм "влизал" в комп 2 с програмата TeamViewer, както и сме комуникирали по скайп с отсрещния човек. Днес отново човекът, стоящ зад комп 2, сподели екрана по скайп и видях, че там като предложение за влизане в сайт (в url лентата), излиза форумът ми, което беше доста странно, понеже никога не е влизано там от комп 2.

Хм. Смених комп 2 с нов преди месец. Мисля, че преди това, когато инсталирах Opera на комп 1, след инсталирането на браузъра, излезе страница, в която съм влизал само в другия компютър (както и стилът на браузъра беше същия). Все пак, тогава компютърът беше друг.

Колебая се, че не става дума за "връзка" между компютрите, а има нещо между IP адресите.

Може да ви се струва налудничаво това, което написах, но този път наистина се замислих от какво може да е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.