Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Слушалки за компютър до 50лв.

Препоръчан отговор

Търся си хубави и качествени слушалки за до 50лв. Аз намерих един модел на филипс http://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/philips/shp2700-p8891313/opisanie.html същите слушалки в техномаркет струват около 39лв.

Приемам и други предложения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си хубави и качествени слушалки за до 50лв. Аз намерих един модел на филипс http://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/philips/shp2700-p8891313/opisanie.html същите слушалки в техномаркет струват около 39лв.

Приемам и други предложения!

Ако можеш да отделиш 69лв. си потърси Koss PORTA PRO.Няма да съжаляваш.Много добър звук за парите си.

А ако не можеш да отделиш 69лв. разгледай  Sennheiser HD201 излизат около 50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да отделиш 69лв. си потърси Koss PORTA PRO.Няма да съжаляваш.Много добър звук за парите си.

А ако не можеш да отделиш 69лв. разгледай  Sennheiser HD201 излизат около 50лв.

Ти лично какви слушалки използваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти лично какви слушалки използваш?

Имах Shure SRH440, но тъй-като почти не ги ползвах, ги продадох за символична сума на приятел,за което май вече съжалявм. Звучаха наистина добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах Shure SRH440, но тъй-като почти не ги ползвах, ги продадох за символична сума на приятел,за което май вече съжалявм. Звучаха наистина добре.

Как така ще даваш слушалки за 160 лв.? Де да можех и аз да си позволя поне тея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.