Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

първо включване на лаптоп

Препоръчан отговор

Имам чисто нов лаптоп и сега ще го включа за първи път. Има ли някакви специални правила които трябва да съблюдавам, примерно джиесемите едно време трябваше да ги дъжрим на първо зареждане 12 (или 24 ли беше) часа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е зареден, трябва да го направиш... Друга особеност няма.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време горе-долу да продължи зареждането, щото аз сега ще му слагам уин (демек няма да имам индикатор който да ми покаже кога е пълна)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време горе-долу да продължи зареждането, щото аз сега ще му слагам уин (демек няма да имам индикатор който да ми покаже кога е пълна)

Самия лаптоп би трябвало да има индикатор, но той не може да бъде гаранция на 100 процента че е заредена батерията, защото примерно да кажем светва след 20тия процент. За по-сигурно го позаредете няколко часа, и след това започнете с инсталацията на ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталацията може да си я започне и без зареждане, щом кабела на захранването е включен. Докато инсталира ОС, драйвърите и програмите, ъпдейтите и т.н., батерията ще е вече готова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.