Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
BlazzgroM

Дава ми грешка при unity player когато пусна някоя игра от facebook

Препоръчан отговор

Здравейте , като опитам да играя някоя игра във facebook и ми дава да истегля unity player защото играта не може да върви , някои игри тръгват с flashplayer , но тази която аз играя иска unity . Истеглих го инсталирах го и като влезнах в играта ми дава тази грешка . >>> Публикувано изображение , а между другото като инсталирах този плеър на компютъра ми (защото проблема е на лаптоп ) играта си тръгва без проблем без никакви грешки да излизат . Затова ако знаете как да го оправя моля кажете , защото брат ми ползва компютъра , а аз съм на лаптопа . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробва ли с друг браузер ? прехвърли сваления плеър от компа на лаптопа и го инсталирай да видим дали е тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробва ли с друг браузер ? прехвърли сваления плеър от компа на лаптопа и го инсталирай да видим дали е тръгне.

Да, пробвах със ,mozila но пак не става .Опитах също да не пускам играта от facebook ами от официалния сайт на играта , но пак не става .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай да свалиш плеъра отново или от друго място.

Добре

пробвай да свалиш плеъра отново или от друго място.

Отново не става . : ( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.